Yunus desenli örgü bebek süveter modeli

Sponsor Bağlantılar

Bir modelin sade ve düz örgü modelleri arasından sıyrılarak kendini göstermesi için üzerine işlenen desenin oldukça önemi var. Bu her şeyde geçerli. Bebek süveter modelleri ile çocuk süveter modelleri açısından ise bu çok daha farklı. Çünkü üzerindeki desen biraz daha küçük durduğu için modelin kendini göstermesi için desenin oldukça iyi olması lazım. Süveter yapılışı sırasında kullanılan desenlerin ince ve küçük detaylardan oluşmasından çok biraz daha büyük desenlerden yapılması kendisini çok daha iyi gösterecektir. Çok yakına gelmeden anlaşılması güç olan modeller, uzaktan bakıldığında karmaşık bir yapıdan başka bir görüntü sağlamayacaktır. Aşağıdaki modeli ister örgü bebek süveter modelleri için uygulayın isterseniz herhangi bir süveter modeli için hepsinde de çok iyi ve güzel duracaktır.

Bir kaç desen ile örgü modelleri daha güzel görünebiliyor

Yunus desenli bu güzel model oldukça güzel yapılmış ve kullanılmış. Sadece yunusun kendisi kullanılsaydı eğer bu kadar güzel bir model ortaya çıkmayabilirdi. Alt kısımdaki dalga, modeli oldukça yukarıya taşımış ve çok farklı bir hava katmış. Bu sayede sadece bebekler için değil çocuklar için de yapabileceğiniz oldukça güzel bir model ortaya çıkmış. Çeşitli renk alternatifleri ile çalışabilirsiniz. Bu modelde yeşil bir ton kullanılmış. Fakat denizi andırması açısından şemadaki gibi biraz daha mavi ve turkuaz mavi renk tonları ile istenilen sonuca çok daha kolay ulaşılabilir.

Yunus modelli bebek süveteri yapılışı

yunus-desenli-orgu-bebek-suveter-modeli-1

yunus-desenli-orgu-bebek-suveter-modeli-2

yunus-desenli-orgu-bebek-suveter-modeli-3

Sitedeki bir başka süveter modeli de daha önce paylaştığım ayak desenli ve şemalı bebek örgü süveter yapılışı konusuydu. Bu model de oldukça güzel ve kullanılabilir. Mutlaka incelemelisiniz. Eğer kendiniz için bir model yapmak isterseniz de delikli bayan süveter modeli konusunda çok güzel ve tarz bir modeli inceleyebilirsiniz. Herkese iyi örgüler.

 

 

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ