Yeni örgü bere patik takım modelleri

Kış gelmeye başladıkça yeni ve güzel örgü bere ve örgü patik modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sefer ayrı ayrı değil de takım olarak bir kaç model buldum. Şemaları mevcut değil. Zaten hepsi aynı model ile örülmüş farklı renkte modeller. Eminim ki  deseni çıkartabilirsiniz. Aslında burada önemli olan desen değil. Örülen sade patik ve bere modellerinin nasıl çeşitlendirilerek güzel bir hal aldığı. En son iki modeli dikkatlice incelerseniz, onları diğer modellerden ayıran ufak ama çok etkili dokunuşları fark edebilirsiniz. Yerinde ve isabetli süsler ile aksesuarlar, düz ve basit bir modeli, standart olmaktan çıkartıp, bambaşka bir hale sokmuş. Bunu her model paylaşımında da söylüyorum Önemli olan farklı olmak ve fark yaratabilmek.

Bere ve patik modelleri

Bütün modeller aynı şekilde örülmüş. Renk seçenekleri ile modellerin nasıl durduğuna bakabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğim gibi en farklı olanlar son iki model. Siz de değişik ve güzel patik modelleri ile şapka modelleri elde etmek istiyorsanız, örneklerdeki metotlar ile güzel işler oluşturabilirsiniz.

örgü-bere-patik-1

örgü-bere-patik-2

örgü-bere-patik-3

örgü-bere-patik-4

 

örgü-bere-patik-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. kamile dedi ki:

  Bu güzel örgü bere ve örgü patik modellerini hemen örmek istiyorum. Gerçekten harika olmuş. Şeması yok ama kolay örgü bere ve örgü patik gibi görünüyor.

 2. özlem dedi ki:

  beyazını cok begendım alamak ıstesem sıze nasıl ulacacagım ??

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Özlem hanım.

   İstediğiniz patik modelini Facebook sayfamızdan paylaştım ve isteğinizi ilettim. Yapabilecek kişiler buradan veya Facebook sayfamızdan yazıp size ulaşabilirler. Sİz de sayfalarımızdan süreci takip edebilirsiniz.

   Teşekkürler.

 3. özlem dedi ki:

  beyazın bırde atlısı olsa dahada sık olrduu ama bana mutlaka donus yaparsanız kesın almak ıstıyorum :((

 4. almak istiyorum nasil ulasabilirim dedi ki:

  Fiyat. Nedir

BİR YORUM YAZ