Yeni lif modelleri her yıl farklı 2016, 2017, 2018, 2019

Sponsor Bağlantılar

Örgü modelleri dünyasında bir örnek ve model var ki hanımların vazgeçmediği ve sürekli ördüğü yeni lif modelleri ve her yıl farklı örnekler. Lif örmek çoğu bayan için bir zevk haline gelmiş durumda. Sürekli kullanılan ve hiç bir zaman kullanılabilirliğini kaybetmeyen lif motifleri ve modelleri üzerindeki farklı örnekler ile her zaman en çok örülen örgü modelleri arasında yer alıyor. Banyodaki ve mutfaktaki yegane örgü işi olan bu çalışmalar o kadar fazla örülüyor ki, hiç bir örgü modelinde olmayan farklılık ve çeşitlilik bu örneklerde en üst seviyeye çıkmış durumda. Her yıl çok daha farklı ve yeni lifler modelleri ve örnekleri bakımından çok güzel şeyler sunuyor bize. hanımlar farklı modeller gördükçe ve ördükçe çeşitlilik artıyor.

Farklı ve güzel lif modelleri ile çeyizlerinizi şenlendirin

Anlatımlı lifler modelleri yapmak için çok daha pratik

Ne kadar fazla örnek incelerseniz inceleyin, ne kadar çok tecrübeniz olursa olsun bir örgü modelini yapmak için sadece o modelin fotoğrafı her zaman yetmeyebiliyor. Elbetteki modellere baktığınızda çok iyi fikirler alabilirsiniz. Bu lif modellerini yapmak için anlatımlı olarak karşınıza çıktığında çok daha güzel ve kolay bir şekilde örebilirsiniz. Bunun için adım adım veya fotoğraflı olarak anlatılmış lifler her zaman size daha fazla zaman kazandırarak yaptığınız modeli çok daha kolay örmeniz için iyi bir fırsat verecektir.

Anlatımlı lahana lif modeli yapılışı ve modelleri

Bebek lif modelleri diğer liflerden çok daha kolay ve eğlenceli

Hem boyutu hem de modelleri bebek liflerini kolay ve çok şirin bir görüntü ile karşımıza çıkartıyor. Örgü modelleri bebekler için çok eğlenceli, renkli ve örülürken insana keyif veren modeller. Bir çok farklı tarzda örülen, her örülen tarzın çok renkli ve güzel olduğu bu lif modelleri genellikle küçük ve şirin boyları ile örülmesi kolay örgü modelleri. Banyo yapmaktan çok hoşlanmayan, her banyoya girdiğinde veya girmeden önce sürekli mızmızlanan bebekleriniz, örülen liflerin modellerindeki eğlenceli karakterler ve motiflerle banyo yapmak için can atacak bir hale gelebilecekler.

Bebek lif modelleri

Tığ işi lif anlatımlı yapılışı ile de çok güzel sonuçlar çıkıyor

Sadece şiş ile değil bir çok modelde olduğu gibi tığ ile yapılan lifler de güzel sonuçlar veriyor. Hemde diğerlerinden çok daha güzel ve estetik. Tığ işi daha ince ve daha özenli bir iş olduğundan yapılan işlerin kalitesi de bir o kadar güzel oluyor. Daha fazla deseni çok daha detaylı bir şekilde örerek ortaya çıkartabilir, istediğiniz bir motifi tam olarak örme imkanına tığ ile ulaşabilirsiniz. Bu gibi özel işler tığ ile her zaman yapılabilir. Eğer gördüğünüz ve çok hoşlandığınız bir modele nereden başlayacağım diye dert ediyorsanız hiç dert etmeyin, adım adım açıklamalı tığ ile rengarenk lif yapılışı konusunda sizin için oldukça faydalı anlatımlı lif modeli var. Kesinlikle incelemelisiniz.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ