Video anlatımlı tığ işi cepli yelek yapılışı

Sponsor Bağlantılar

Çocuklar için en çok ihtiyaç duyulan bir giysidir örgü yelek modelleri. Hiç bir şey bulamasanız bile yanınızda mutlaka bir yelek olması gerekir. Çocuklarınıza kollu bir gömlek, tişört gibi şeyler giydirdiğinizde vücudunun en çok terleyen yerini yani sırtını korumak hasta olmaması için çok önemlidir. Hırka ve kazak giydirseniz terleyebilir ve sıkılabilirler. Bu yüzden bu havalar için en güzel ve pratik giysi tığ işi ile yapılmış örgü yelek modelleri olacaktır.

Örgü modelleri üzerindeki motiflerin farklı ve kolay olması ile çok daha fazla tercih edilebilir duruma geliyorlar. Kolay ve güzel olan bir modeli bitirip çocuklarınıza en kısa zamanda giydirmeniz sizin için zamandan tasarruf sağlayacaktır. Zor modelleri ise daha geniş ve bol vaktiniz olduğunda, farklı ve tasarım açısından güzel işler yapmak adına bir model ortaya çıkartmak istediğinizde örmeniz daha iyi olacaktır.

Tığ ile beraber video anlatımlı yelek yapılışı

Şimdi size vereceğim tığ işi örgü yelek modeli çok açık ve detaylı bir şekilde video anlatımlı yapılmış. Modelin en başından itibaren örmeye başlanmış ve adım adım bu güzel yeleği nasıl öreceğiniz gösterilmiş. Örgü modelleri video anlatımlı olduğunda şemalı olarak verilen modellerden biraz daha kolay olabiliyor. Görerek ve izleyerek adım adım yapılan motifleri çok daha kolay bir şekilde öğrenip uygulama imkanınız oluyor.  Tığ işi cepli yelek yapılışını iki adet video ile birlikte adım adım uygulayabilirsiniz. Görüşünü çok sıcak duruyor. Üzerindeki düğmeler biraz kaba olmuş. Daha şirin ve küçük düğmeler kullanabilirsiniz.

Cepli tığ işi yelek yapılışı

video-anlatimli-tig-isi-cepli-yelek-yapilisi-1

Üstteki galeride tığ işi yelek yapılışı bittikten sonra nasıl bir model ortaya çıktığını inceleyebilirsiniz. Daha önce de söylediğim gibi sıcak, kalın ve sağlam bir görüntüsü var. Aşağıda bu yelek ile ilgili iki adet video ekliyorum. Videonun diline pek takılmayın. Yapan bayanın ellerine odaklanın. Gerisi kendiliğinden gelecektir. Kolay gelsin.

Kaynak:http://vyazaniekruchkomispizami.ru/blog/43503885364/Vyazhem-zhilet-s-karmanami-(-spitsyi)

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ