Tığ İşi Örgü Sepet

Sponsor Bağlantılar

Neresiydi hatırlamıyorum ama geçen gün bir mağazada gördüm böyle bir örgü sepet. Her şey için kullanılabilir çok esnek. İsterseniz tuvalete koyun, isterseniz çamaşır makinenizin üzerine koyup deterjanınızı koyun, isterseniz banyoda sabunlarınızı koyun, hatta mutfakta ekmek sepeti veya kurabiye koyarak bile değerlendirebilirsiniz. Bu gibi örgü sepet modelleri evin her köşesine hem dekorasyon amaçlı hem de çok işlevli olarak kullanılabiliyor. Genel olarak banyoda kullanılan sepetler çok çeşitli modeller ile beraber göze hoş gelen bir görüntü sağlıyor.

Çok fazla kullanılmasa da örgü ile uğraşan bayanlar bu gibi sepetleri yumakları için kullanabiliyor.

Ekmek sepeti için de çok güzel bir kullanım şekli sunan örgüden yapılmış sepet modelleri, yıkanabilir olduğu için de hijyen açısından size sağlıklı bir kullanım sunabilir.

İlla ki evde eşya koymak için değil, eğer bir hayvanınız varsa onun için de sıcak bir yuva olabilir.

Çok fazla örgüyle, nakışla uğraşıyorsanız biliyorum ki yünlerinizi ve iplerinizi poşette taşıyorsunuz. Örgü sepet yaparak bu ızdıraptan da kurtulabilirsiniz. Ördüğünüz sepete kulp da örerek çanta şekline getirebilir, farklı boyutlarda da örerek her amaç için kullanabilirsiniz.

Kaynak:http://bautawitch.se/2013/03/27/diy-virkade-korgar/

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ