Tığ işi örgü ile yazlık şapka süsleme örneği

Sponsor Bağlantılar

Yazın sıcak günleri yaklaştıkça tığ işi örnek modeli çalışmaları için de alternatifler üretmeye başlıyoruz. Direkt olarak örgü ile oluşturmadığımız giysilerimizi, çantalarımızı ve şapkalarımızı çeşitli şekilde tığ işi ile yapılmış güzel çiçek desenleri ile süsleyebiliriz. Özellikle yazlık giysilerin canlı renklerde olması bu gibi süslemeleri daha da güzel bir hale getiriyor. Yaz aylarında çocuk olsun, bebek olsun veya siz olun en çok kullanılan şeylerin başında şapka geliyor. Fakat devamlı olarak aynı şapkaları takmak size sıkıcı gelebilir. Eski, modası geçmiş veya kullanmaktan sıkıldığınız şapkaları ufak tefek dokunuşlarla farklı bir tasarım haline getirip takabilirsiniz.

Aşağıdaki örnekte çok güzel bir çiçek motifi ile, düz bir şapkanın nasıl güzel bir hale geldiğini görebilirsiniz. Resimlerde kullanılan çiçek motiflerinin şeması da mevcut. Fakat size daha hoş gelen başka motifler tercih etmek isterseniz ona uygun şapka ve renklerle güzel tasarımlar ortaya çıkartabilirsiniz. Fikir açısından oldukça kolay bir örnek. Yaz ayında giydiğiniz rengarenk elbiseler ile çok güzel bir uyum sağlayacaktır.

Tığ işi örgü ile yazlık şapka süsleme

tig-isi-orgu-ile-susleme-1 tig-isi-orgu-ile-susleme-2 tig-isi-orgu-ile-susleme-3 tig-isi-orgu-ile-susleme-4 tig-isi-orgu-ile-susleme-5

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ