Tığ işi kaz ayağı desenli çocuk ve bebek yelek yapılışı video anlatımlı

Sponsor Bağlantılar

Örgü yelek modelleri çocuklar ve bebekler için vazgeçilmez birer giysi. Çünkü her şartta ve her ortamda rahatlıkla giyip kullanabilecekleri harika bir alternatif. Anneler için de çok pratik. Çeşitli desenlerde örülen yelek modelleri  gün geçtikçe çok daha fazla desen ve model ile karşımıza çıkıyor. Özellikle bebek yelek modelleri ve ondan biraz daha az olsa da çocuk yelek modelleri bayanların her zaman en gözde örgü modeli olmuştur. Çünkü bebekler için örülen şeylerin minik olması onları çok daha şirin ve güzel gösteriyor. Renk renk, desen desen örülen yelekler küçük boyutlarıyla her yaştan hanımı cezbediyor. Piyasada farklı renklerde ve desenlerde çok fazla yelek modeli mevcut. Fakat bu modeller yayıldıkça sıradanlaşmaya, basitleşmeye başlıyor. Bu gün sizlere hem kabartma ve boyutlu, hem de minik kaz ayağı desenli, çocuk ve bebek yelek yapılışı için kullanabileceğiniz, size kolaylık sağlaması açısından araştırıp video anlatımlı olarak bulduğumuz bir yeleği paylaşacağız.

Örgü modelleri videolu olunca çok daha kolay

Video anlatımlı örgü modelleri hem örgünün yapılışının daha kolay anlaşılması hem de adım adım çok daha rahat çalışmalar yapılabilmesi için oldukça iyi oluyor. Bu güzel bebek yeleği de videolu olarak çok daha rahat yapılacaktır. Küçük kaz ayağı desenli sıra sıra örülen yelek modelinin boyun kısmının da uzun olması oldukça güzel olmuş. Genellikle açık yaka olarak örülen yeleklere nazaran biraz daha koruyucu ve estetik. Yeleğin mavi tonlarda harika bir rengi var. Sizin için en güzel renk ne ise onunla örebilirsiniz. Ama açık mavi oldukça güzel duruyor. Düğmeler de oldukça şık. Çilek şeklinde ve çok şirin. Bulabilirseniz bu şekilde kullanın. Yoksa piyasada daha tasarım düğmeler de mevcut.

Farklı örgü modelleri ve yapılış videolarını da mutlaka inceleyin

Şemasından da yararlanabileceğiniz bu güzel tığ işi örgü yelek modelini videodaki anlatımla çok daha kolay yapabilirsiniz. Videonun diline bakmayın. Bayanın elleri desenin nasıl yapıldığına dair oldukça güzel ipuçları veriyor. Sitede farklı bir video anlatımlı yelek de var. Video anlatımlı tığ işi cepli yelek yapılışı konusunu inceleyerek basit ama bir o kadar güzel bir yelek yapılışını daha öğrenebilirsiniz. Kendiniz için bir kaç model bakıp ilham almak isteyip örmek isterseniz bayanlar için örgü yelek modelleri konusunda oldukça güzel modeller mevcut. 40 a yakın bayan yelek modelleri arasından mutlaka sizin de hoşunuza gidecek bir model çıkacaktır.

Video anlatımlı örgü bebek yelek yapılışı

video-anlatimli-orgu-yelek-yapilisi-1

video-anlatimli-orgu-yelek-yapilisi-2

 

Desene yakından baktığınızda aslında çok zor olmayan bir şekil gözünüze çarpacak. Videodaki adım adım anlatımı bir sıraya uyguladıktan sonra, alttaki sıraları örmeniz sizin için oldukça kolaylaşacak, hiç zorlanmadan bu güzel örgü yelek modelini yapacaksınız.

video-anlatimli-orgu-yelek-yapilisi-3

Örgü şeması okumayı bilmeyen hanımlarımız olabilir. Buradaki şekillerin anlamlarını tek tek açıkladığımız bir konu paylaşmıştık. Örgü şeması nasıl okunur konusunda hem işaretlerin anlamlarını, hem de daha sonra mutlaka karşınıza çıkabilecek çeşitli dillerde yazılmış kısaltmaların açıklamalarını detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Buradaki işaretler ve kısaltmalar uluslararası olarak her ülkede kullanılıyor. İleride mutlaka işinize yarayacaktır.

 

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ