Tığ İşi Fular Örnekleri Yapılışı

Sponsor Bağlantılar

Tığ işi fularlar hem şık hem de hoş görüntüsü ile hanımlar arasında oldukça tercih ediliyor. Özellikle altın günlerinde, mevlitlerde ve önemli günlerde tığ işi fularlar oldukça kullanılıyor. Her renkte ve desen desen olan bu fularların yapılışı da oldukça kolay böylelikle de istediğiniz modeli istediğiniz renkte kolaylıkla örüyorsunuz. Tığ işi fular örnekleri yapılışı izleyerek öğrenebilirsiniz ve beğendiğiniz fuları oldukça kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Tığ İşi Fular Örnekler

Fular kolyeler bu yıl en çok tercih edilen fular örnekleri arasında yer alıyor. Güllü ve çiçekli desenleri ile tığla örülüyor ve kolye şeklinde bir fular oluşuyor. Nazar boncuğu şeklindeki fularlar da oldukça ilgi görüyor. Bu fularları da hem kendinizi iyi hissedip nazardan korumak için hem de hoş bir görüntü elde etmek için kullanabiliyorsunuz. Bu modeli renginin mavi olması sebebi ile de oldukça tercih ediyorlar. Mavinin enerjik rengi ile farklı bir hava sağlanıyor. Atkı şeklindeki fularlar özellikle kış aylarında çok tercih ediliyor. Bu atkıların üstüne işlenen çiçek, yaprak ve çeşitli desenler ile birlikte de oldukça şık bir hava elde ediliyor. Tiftik şal modeli de en çok tercih edilen şallar arasında yer alıyor. Bu da oldukça salaş havası sayesinde sportif bir hava kazanmanızı sağlıyor. Böylelikle birden fazla tığ işi fularlar ile hem sportif hem de şık fularlar elde edebiliyorsunuz. Tarzınıza en uygun olan fuları kolaylıkla işleyebiliyorsunuz. Renk seçeneklerindeki özgünlük ise tamamen size kalmış.

Gerekli Malzemeler

Fularınıza uygun olarak seçeceğiniz renkteki ipi alıyorsunuz. İpinizin boyutuna göre de tığınızı seçiyorsunuz. Daha kalın ipler için iri bir tığ ince ipler için ise ince tığları tercih etmeniz gerekiyor. Nazarlı fularlar ince iplerden atkılı fularlar ise kanlın iplerden örülüyor. Kalın ipler ile daha tok bir hava elde ederken ince ipler ile daha salaş ve zarif bir hava elde ediyorsunuz.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ