Tığ işi dantel kız çocuk etek modeli

Örgü etek modelleri yaz aylarında oldukça popüler bir hale geliyor. Genellikle çocuk örgü etek olarak yapılsa da nihayetinde bebek örgü etek olarak da her zaman en çok yapılan örgü modelleri arasında. Dantel olarak adlandırılsa da bu güzel model bir tığ işi etek modeli. Farklı ve güzel bir deseni var. Hem çocuklarınız hem de bebekleriniz için örüp giydirebilirsiniz. Fakat örneğin modeli çok esnek olduğundan büyüterek örüp kendiniz için de yapabilirsiniz. Örnekteki etekte 4-5 tane renk kullanılmış. Birbiri ile uyumlu bu renkleri siz değiştirip uygulayabilirsiniz. İp renklerini seçerken birbirine çok yakın renklerden ziyade, daha karşıt renkleri seçerseniz karmaşıklıktan uzaklaşarak çok daha güzel bir etek modeli ortaya çıkartabilir ve örgü örebilirsiniz.

Örgü etekler ile bir çok model yapabilirsiniz

Sizlerle daha önce de örgü etek modelleri paylaşmıştım. Bebek ve çocuklar için fırfırlı örgü etek yapılışı konusunu inceleyerek siz de çok güzel fırfırlarla etek yapabilirsiniz. Veya çok daha farklı bir modelle kız bebekler için yazlık örgü etek modeli yapılışı konusunda çok şık bir etek inceleyebilirsiniz.

Ben bunlara tek tek bakamam bana için bir sürü örgü etek modeli lazım derseniz örgü etek modelleri araması ile sitemizdeki bütün modellere ulaşabilirsiniz.

tig-isi-dantel-kiz-cocuk-etek-modeli-1

tig-isi-dantel-kiz-cocuk-etek-modeli-2

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ