Tığ işi boncuklar ile boho tarzı

Sponsor Bağlantılar

Son yıllarda hippi tarzı, grunge, asker tarzı, etnik motiflerin karışımı olan boho diye adlandırılan şeyler moda dünyasında oldukça popüler hale geldi. Aşağıdaki örnek de, bu tarzlar ile kullanılabilecek biraz el emeği ve ustalık gerektirebilecek bir iş. Oluşturduğunuz bu boncukları günlük giydiğiniz kot pantolonlarda, t-shirt, uzun etek ve elbiseleriniz ile beraber kullanabilirsiniz. Sadece giysileriniz için değil, dekorasyon amaçlı da örgü modellerine monte edebilir, yaptığınız çanta veya sepet gibi işlerinize zenginlik kazandırabilirsiniz. Direk bakıldığında malzemeler size teferruatlı gelebilir. Fakat aralarında yalnızca ahşap boncuk sizi zorlayabilir. Diğer malzemeler her zaman elinizin altında olan şeyler. Örnekte kullanılan ipin renkleri; mor, lavanta, leylak ve pembe. Harika bir uyum sağlamışlar. Eğer aynı iplerden bulma şansınız varsa hiç değiştirmeden uygulayın derim. Ya da sizin daha önce denediğiniz ve birbiriyle uyumlu başka renk seçenekleriniz varsa onları da uygulayabilirsiniz.

Tığ işi ile boho tarzını yansıtın

Aşağıda bu moda olan tarzın nasıl yapılacağını adım adım görebilirsiniz. Çok zor bir şey yok. Kolaylıkla uygulayarak, her işinize aksesuar olarak monte edebilirsiniz.

boho

boho-boncuk-2 boho-boncuk-3 boho-boncuk-4 boho-boncuk-5 boho-boncuk-6 boho-boncuk-7 boho-boncuk-8 boho-boncuk-9 boho-boncuk-10 boho-boncuk-11 boho-boncuk-12

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ