Şiş ile kolay örgü patik yapılışı resimli anlatım

Sponsor Bağlantılar

Şiş ile örgü patik yapımı kolay oluyor ve bir o kadar da hızlı bir şekilde sonuca ulaştırıyor. Hanımların çoğu zaman patik örmek için yeterli zamanı olmayabilir. Özellikle iş için yapılan ve değerlendirilen modeller arasında kolay olmas ve bunun yanında pratik bir kaç aksesuar ile de güzelliştirmesi oldukça önemli. Çok fazla teferruat ile uğraşmadan, direkt olarak sonuca ulaşmak isteyenler için oldukça kolay resimli patik yapılışı her zaman faydalı olmaktadır. Düzenli olarak çeşitli modellerde patik örenler için modelin düz olmasından çok üzerine işlenen ve küçk dokunuşlar ile onları güzelleştiren şeyler çok daha önemli. Bu gibi şeyler patiğin çehresini tamamen değiştirerek farklı bir şekle sokuyor.

Örgü patik şişle kolay bir şekilde yapılıyor

Aşağıdaki şişle örülen patik modeli tamamen düz bir modelden oluşup, üzerine bir çiçek deseni ile yaprak ve boncuk kombinasyonlarından dolayı güzel bir iş olmuş. Resimlerden kolaylıkla kalıbını çıkartıp, farklı renkler ile örerek üzerindeki aksesuarları siz daha farklı yorumlayabilirsiniz. Çiçeğin ve yaprakların çok büyük olduğunu düşünen hanımlar bunları istediği gibi şekillendirerek değerlendirebilir. Özellikle renk konusunda çok daha farklı şeyler deneyebilirsiniz. Çiçeğin rengi ile yaprakların rengini gerçek çieçklerden esinlenerek uygulayabilirsiniz. Genel renkleri de bunlara uydurmak kaydı ile tabii ki.

Aşağıdaki resimlerde adım adım şiş ile kolay örgü patik yapılışını inceleyebilirsiniz. Az önce de bahsettiğim gibi çok zor olmayan ama aksesuarlar ile çok daha güzel görünebilecek bu güzel patikler evde kullanmak için ideal. Bu patik modeli benim için çok kolay, biraz daha detaylı, tığ işi ile örülmüş ve arkadaşlarıma dostlarıma hediye edebileceğim güzellikte bir model arıyorum derseniz eğer, rengarenk ipler ile örülmüş resimli açıklamalı yeni tığ işi patik yapılışı konusunu mutlaka incelemenizi tavsiye ederim. Hem renklerin, hem aksesuarların, hem de desenin kullanımı oldukça güzel. Sizi büyük ihtimalle tatmin edecektir.

Şiş ile kolay örgü patik yapılışı

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ