Şeması ile beraber yazlık örgü bluz modeli

Sponsor Bağlantılar

Yaz aylarında bir çok bayan örgü örmeyi, örgü araştırmayı ve örgü ile ortaya bir şeyler çıkarmayı bırakır. Oysa ki örgü sadece soğuk veya serin havalarda değil yılın her gününde her zaman giyilebilecek şeyler ortaya çıkartmanızı sağlayacak çok güzel bir uğraş. İster kışlık olsun ister yazlık olsun her zaman örgü ile harika şeyler yapabilirsiniz. Yaz ayları için bayanların en çok tercih ettikleri üst olarak kullandıkları örgü modeli ise örgü bluz modelleri.

Örgü bluzlar bayanların sıcak havalarda vazgeçemedikleri birer giysi. Ajur olarak ve ince iplerle oluşturulan, altına çok sıkmadan serin tutacak bir atlet veya badi tarzı şeyler giyerek kombine edilebilecek çok esnek bir giysi. Her zaman her şartta ve koşulda, günlük veya gece gezmeleri için tercih edebileceğiniz güzel bir seçenek.

Aşağıda şeması ile beraber verdiğim yazlık örgü bluz modeli, üzerindeki desenin güzelliği açısından oldukça farklı bir model. Hem günlük olarak kullanabilir hem de özel günler için değerlendirebilirsiniz. İçine bir şey giymekten hoşlanmayanlar için de iç tarafına ince bir astar dikilmek sureti ile oluşturulabilir. Şemasından modelin desenini çıkartarak bu güzel bluz modelini farklı renk iplerle örüp kullanmanız dileğiyle.

Yazlık bayan bluz modeli ve şeması

yazlik-bluz-modeli-1 yazlik-bluz-modeli-2

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ