Şemalı tığ işi bayan yazlık örgü ceket modeli

Sponsor Bağlantılar

Her zaman bebeklerimiz veya çocuklarımız için güzel modeller paylaşacak değiliz sevgili hanımlar. Biraz da kendinize vakit ayırıp kendi üstünüz ve güzelliğiniz için bir şeyler yapmalısınız. Bunun için karşıma çıkar çok güzel tığ işi bayan yazlık örgü ceket modelini paylaşmak istiyorum. Çok kibar ve çok şık bir model. Yaz aylarında her türlü pantolon ve etek üzerine rahatlıkla alabileceğiniz, delikli olması sebebiyle siz sıkmayacak bir örgü ceket. Çok sık örülemeyeceği için sırtınıza ve omuzlarınıza ağırlık yapmadan hafif bir şekilde kullanabilirsiniz. Sadece günlük kullanımda değil, gece dışarıya çıkarken veya bir kır düğünü organizasyonunda da mutlaka yanınızda olması gereken, kullanışlı ve bir o kadar basit bir örgü ceket. Aslında ceket diyoruz ama şal olarak da adlandırabiliriz. Şal ve ceket karışımı bir örgü modeli.

Aşağıdaki resimlerde hem modelin kendisini hem de net olarak detaylı bir şekilde şemalarını inceleyebilirsiniz. İyi örgüler.

Tığ işi bayan yazlık örgü ceket modeli

bayan-yazlik-orgu-ceket-1 bayan-yazlik-orgu-ceket-2 bayan-yazlik-orgu-ceket-3 bayan-yazlik-orgu-ceket-4 bayan-yazlik-orgu-ceket-5 bayan-yazlik-orgu-ceket-6

 

Kaynak: Drop Design

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ