Şemalı örgü bebek şapkası modeli

Sponsor Bağlantılar

Artık kış geliyor ve yavaş yavaş örgü modelleri de ortaya çıkmaya başlıyor. Örgü şapka modelleri ve örgü bere modelleri de bunların en başında geliyor. Özellikle küçük bebeğiniz veya büyüme çağında çocuğunuz varsa kışın bu güzel modeller imdadınıza yetişiyor.

En sık yapılan örgü modelleri şapka

Biraz araştırma yaparsanız çocuklu bayanların en sık aradığı ve ördüğü modelin şapka ve bere olduğunu görürsünüz. Bunun nedeni çocuklarımızın en çok baş çevresinden üşütüyor olmaları. Kışın biraz da rüzgar eserse hasta olmaları içten bile değil. Bu yüzden güzel ve pratik ve farklı bere ve şapkalar hanımlar tarafından çok tutuluyor.

Şemalı örgü şapka modeli

Kızlar için kalpli ve delikli örgü şapka modeli harika duruyor. Örgü modeli de çok basit ve güzel. Üzerinde bulunan çiçek motifi de çok şık ve güzel durmuş. Kaynak linkte mikrofiber ve akrilik ipten ördüğünden bahsetmişler. Sanırım bu biraz daha ılık havalar için. Siz kış için örmek isteseniz kalın ve yün ipler tercih edebilirsiniz. Unutmadan eğer şemadaki şekillerin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, şurada bulunan örgü şeması nasıl okunur yazımıza göz atabilirsiniz. Her şeklin ve kelimenin anlamı teker teker buradan öğrenebilirsiniz.

pempe-orgu-sapka orgu-sapka-sema

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ