Şemalı kız bebek örgü etek modeli yapılışı

Sponsor Bağlantılar

Örgü işleri arasında bebek örgü etek modelleri çok fazla ihtiyaç duyulan bir örgü çeşidi. Özellikle de küçük kızlar için anneler bu modelleri çok fazla inceliyorlar. Örgü eteklerin küçük ve şirin bebeklerin üzerinde harika durması, onların güzelliğine güzellik katması bunlara neden olabilir. Kız bebek örgü etek modeli çoğu zaman renkli iplerle örülerek çok güzel ve tasarım işler ortaya çıkabiliyor. Bu modellere siz de bir kaç küçük dokunuş yaparak istediğiniz şekle sokmanız mümkün. Örnekteki etekte hem renk uyumu açısından hem de modeli bakımından çok şık. Üstelik etek ile uyumlu saç bandı da ekstra bir güzellik katmış. Bel kısmının lastikli olması da bebeğinizin sıkılmadan kullanmasını sağlayacaktır.

Kız bebek örgü etek modeli yapılışı

Örnekteki şemada bulunan eteğin boyutları;

Bel:52 cm.
Alt: 76 cm.
Etek boyu: 23 cm.

Bu model 2 veya 3 yaşındaki bebekler için oldukça ideal. Daha açıklayıcı olmak gerekirse bu örgü etek modeli 86 cm. boyu olan bir bebeğin diz üstüne denk geliyor. 3 veya 3,5 numaralı şiş ile örülüyor. Modelin üst kısmı düz bir şekilde inildikten sonra alt tarafını daha önce yayınladığım Açıklamalı istiridye örneği bebek örgü hırka modeli yapılışı konusunu videolu olarak inceleyerek yapabilirsiniz. Saç bandı için ise illa ki aynı örnekteki gibi model olacak diye bir kural yok. Kendi beğendiğiniz güzel bir modeli renk uyumunu koruyarak örebilirsiniz.

kiz-orgu-etek-modeli-1 kiz-orgu-etek-modeli-2 kiz-orgu-etek-modeli-3 kiz-orgu-etek-modeli-4 orgu-sac-bandı-1 orgu-sac-bandı-2

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ