Şal yaka tığ işi bebek yelek modelleri ve yapılışı

Sponsor Bağlantılar

Hanımlar bu tığ işi bebek yelek modelinin yapılışını görünce kendimden geçtim diyebilirim. Yakasına bayıldım. Şal yaka olarak örülmüş ve harika durmuş. Genellikle bebek yelekleri denildiğinde, düz ve bir o kadar da sıkıcı modeller karşımıza çıkar. Bir yerinde farklı bir tasarım olduğunda veya biraz faklı bir iş yapıldığında ise ne kadar güzel olduğunu herkes görür. Bu örgü yelek modeli de aynen bu tarifin karşılığı. Modeli, yakası, düğmeleri, rengi birbiriyle o kadar güzel uyum sağlamış ki insan bunu giymeye kıyamaz.

Başlığın bebek yelek modelleri olduğuna bakmayın. Bu güzel yelek modeli büyükler için de oldukça güzel bir şekilde örülebilir. Yanlış hatırlamıyorsam zaten orijinali de büyükler için örülmüştü. Daha sonra bebek yelek modeli olarak uyarlanmış. Bence sadece çocuğunuz ya da bebeğiniz değil ilk öncelikle kendiniz için düşünün. Her zaman başkalarını düşünecek değilsiniz ya. Biraz da kendinizi şımartın. Şeması biraz ufaktı ve anlaşılmıyordu. Sizin için biraz büyütüp koyu hale getirdim. Model şekilleri gayet net olarak görülebiliyor.

Bu güzel ve yeni modelleri örgü yelek hırka olarak da yapılabilir

Yaka o kadar farklı ki istediniz şekle sokup örebilir ve kullanabilirsiniz. Farklı renkler ile örerek gündelik ve dışarı çıkmak için de kullanabilirsiniz. Biraz daha toprak tonları iş kadınları için harika bir üst giyim olacaktır. Özellikle ofis çalışanı iseniz ve bir sıcak bir soğuk havaya mahsur kalıyorsanız, bu gibi modeller sizin için oldukça iyi olacaktır.

Tığ işi yelek yapılışı

tig-isi-yelek-yapilisi-1

tig-isi-yelek-yapilisi-2

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kamile dedi ki:

    Bebek yelek modeli çok güzel olmuşşşş.Bayıldımmm.İlk fırsatta deneyeceğim.

BİR YORUM YAZ