Sakallı İpten Örülmüş Paspas Modelleri

Sponsor Bağlantılar

Sakallı ipten birçok çeşitte paspas modelleri çıkmaktadır.  Paspas örümü iki şekilde yapılmaktadır birincisi düz örgü olarak birde ters örgü olarak örülmektedir.Paspas örneği kişilerin kendisine kalmış bir seçimdir. Her türlü şekilde modeller tasarlanmaktadır. İster oval olsun, ister kare veya yuvarlak olsun kişinin isteğine kalmış bir örgü çeşididir. Sakallı ipleri örerken insanlar hiç yorulmadan örebileceklerdir. İp oldukça hafiftir. Yıkaması ve kuruması kolay ve hızlıdır.

Çok yumuşacık olduğu için pamuğa basmış gibi hissedilir. Küçüklü büyüklü olarak isteğe bağlı olarak örebilir ve artık örgü iplerini değerlendirebilirsiniz. Sade olarak, model verilmeden de örülebilir, bu örgü işi kişilerin zevkine kalmış bir iştir. Örülen paspas modelleri birçok alanda kullanılabilir.

Kullanım alanları olarak evlerde halı yerine de kullanılmaktadır. Halı yerine kullanımı ise daha çok çocuk odası, yatak odası, antreler de kullanılmaktadır. Banyo alanların da ise daha çok tercih edilir.İki renkli iplik kullanırken değişik tarzlar da modeller oluşturulabilir ve farklılaştırılabilir. Sakallı ipten örülmüş paspas modellerinde en çok papatya modeli tercih edilmektedir. Bunun sebebi banyolarda şık ve güzel durduğu için olabilir.

Sakallı İpten Örülen Paspas Örnekleri Ve Modelleri

Sakallı iple örülmül birbirinden güzel paspas örneklerini sizlerle paylaşacağız umarız sizlere fikir vermiş oluruz. Farklı örgü modelleri ve elişi örnekleri için kadınbahcesi.com’ u takip etmeye devam edin.

 

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ