Resimli anlatımlı polar bebek patik yapımı

Sponsor Bağlantılar

Her zaman örgü bebek patikleri çocuklu hanımlar için vazgeçilmez bir seçenek olmuştur. Fakat her zaman örgü ile yapılacak bir model olmayabilir. Örgü kadar keçe ve polar bebek patik yapımı da oldukça sıcak ve güzel bir alternatif. Bu konuda resimli anlatımlı polar bebek patik yapımı ile harika ve bir o kadar kolay DIY yapımı ile bir bebek patiği yapacağız. Oldukça pratik ve kolay bir şekilde oluşturacağımız patikler, polar olması nedeniyle bebeklerinizin ayakları için oldukça sıcak bir alternatif olacaklar. Dikiş ile oluşturulacak olan bu patikleri dikiş bilmeyen hanımlarımız bile resimlere bakarak oldukça kolay bir şekilde oluşturabilir. Sadece bir renk değil örnektekiler gibi bir kaç çeşit polar kumaş alarak çok renkli bir patik arşivi yapabilirsiniz. Fotoğraflar çok anlaşılır ve detaylı olduğundan bir tane polar patik yaptığınızda diğerlerini de oldukça kolay oluşturabilirsiniz.

Örnekteki patik için verilen dikiş şablonu 6-7 cm olarak ayarlanmış. Yani aynı şablonu uyarlayarak örerseniz sizin patikleriniz de aynı ölçülerde olacaktır.

polar-bebek-patik-yapimi-2

1 numaralı parça arka topuk için,

2 numaralı parça ön kısım için,

3 numaralı parça ise 1 ile 2 numaralı parçanın işleneceği kısım.

Buradaki bulunan şablondaki parçaları keserek aşağıdaki resimlerden faydalanarak polar bebek patik yapılışını tamamlayabilirsiniz. İğnelerin tutturulup dikildiği yerlere dikkat ederek ve ince işleri özenerek yaparsanız çok güzel bir polar bebek patik sahibi olabilir, elleriniz alışıkça daha fazla ve renkli işler yapabilirsiniz.

Resimli polar bebek patik yapımı

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ