Rengarenk iplerle şemalı örgü bere yapılışı

Sponsor Bağlantılar

İngilizce sitelerde aradığınızda knit hat veya knit cap olarak karşınıza çıkacak olan örgü bere yapılışı her kış ayında olduğu gibi yine en çok aranan örgü modelleri arasında. İnsanlar tarafından en karşısındaki kişinin en çok bakılan yeri baş bölgesi olduğundan hanımlar genellikle bere modeli yaparken veya seçerken biraz daha dikkatli davranırlar. Aslında bunun aynaya baktıklarında ilk gördükleri yer olduğu için de öyle olduğu söylenebilir. Düz bir bere modeli ile kimse dışarıya çıkmak istemez. Son zamanlarda düz modellerin üzerine işlenen çiçek veya aksesuar olarak örülmüş şirin hayvan figürleri çok kullanılıyor. Bu gibi güzel örneklere sitemizde arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Örgü bere modelleri rengarenk ve güzel

Bu yazıda ise rengarenk iplerle ve şemalı olarak verilmiş örgü bere yapılışı ile ortaya çıkan çok güzel bir örneği inceleyebilirsiniz. Yalnızca tek renk bir iple değilde yaklaşık olarak 12 farklı iple örülen bu güzel örgü şapka veya diğer adıyla bere modeli sizi çok farklı gösterecek, farklılık arayan müşterileriniz varsa onları da cezbedecektir. Her değişik ve güzel örgü modeli her zaman tutulur ve sevilir. Örgü işlerinizi oluştururken amacınız her zaman standarttan uzak ve çıtayı yükselterek oluşturduğunuz modeller olsun. Bu hem sizin için iyi bir tecrübe hem de yaptığınız işlerinizi kullanan insanlar için harika bir deneyim olacaktır.

Bu bere, tam da yukarıda tarif ettiğimiz özellikleri içinde barındıran güzel bir model. İp renklerini mümkün olduğunca değiştirmemeye çalışın ki aynı güzellikte bir modeli elde edebilin. Eğer fosforlu renklerden pek hoşlanmıyorum diyorsanız aradaki pembe, yeşil ve mavi tonlarını biraz daha koyu tutabilirsiniz.

Şemalı rengarenk örgü bere yapılışı

rengarenk-iplerle-orgu-bere-yapilisi-1

rengarenk-iplerle-orgu-bere-yapilisi-2

rengarenk-iplerle-orgu-bere-yapilisi-3

rengarenk-iplerle-orgu-bere-yapilisi-4

rengarenk-iplerle-orgu-bere-yapilisi-5

rengarenk-iplerle-orgu-bere-yapilisi-6

rengarenk-iplerle-orgu-bere-yapilisi-7

rengarenk-iplerle-orgu-bere-yapilisi-8

Kaynak:http://bautawitch.se/2014/09/21/diy-virkad-mossa-med-hang-slouchy-beanie/

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ