Permalı Saç Modelleri, Fiyatı ve Bilinmesi Gerekenler

Hiç modası geçmeyen saç modelleri ne diye sorarsanız perma saç modelleri derim. Bayanlara saç deyince akan sular durur. Kimi zaman kuaförlerde saatlerce istedikleri saç modelini yaptırmak için otururlar. E kolay değil bayan saçından bahsediyoruz. Orası olmadı, şurayı şöyle yapalım, katalogdaki gibi olsun derken istedikleri saç modelini eninde sonunda yaptırırlar. Tecrübe konuşuyor. Bir bayan kuaförüne gitseniz, hiç yapmayı bırakmadığınız model hangisi diye sorsanız eminim ki perma saç modeli diyecektir.

Permalı Saçın Yıkaması da Kolay

Bayanların permalı saç yaptırmadan önceki çekinceleri de yıkayınca nasıl olacak. Hiç merak etmeyin günümüzde o kadar güzel teknikler geliştirdiler ki, saçınızı yıkayıp çıkın, biraz jöle ile düzenleyin. Hiç bozulmadan ilk yaptırdığınız gün gibi görünebilirsiniz.

Permalı Saç Modelleri ve Fiyatı Normal Modellere Göre Pahalı

Evet, her güzel şeyin bir de fiyatı var tabii ki. Permalı saçı yaparken kullanılan malzemeler, kimyasal sıvılar ve daha uzun süre kullanılabilmesi için oluşturulan teknikler, düz bir model yaptırmaktan biraz daha pahalı.

Permalı Saç Modelleri, Boyalı Saçlar ile Rahatça Kullanılabilir

Saçlarınız boyalı ise, saçlarınızı perma yaptırmanın hiçbir sakıncası yok. Çok rahat bir şekilde boyalı saçlar da perma olabiliyor.

Aşağıdaki galeriden çok güzel permalı saç örnekleri bakabilirsiniz. Arada ünlü kişilerin de yaptırdığı modeller var. Özellikle Taylor Swift’ e dikkatinizi çekmek istiyorum. Bu kadar mı yakışır bir insana permalı saç!

Permalı Saç Modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ