Örgü Şal Modelleri

Sponsor Bağlantılar

Bayanlar için vazgeçilmez ürün olan örgü şal modelleri hem şık hem de kolay yapılabilen hemen herkesin beğenerek kullandığı üründür. Son yıllarda kullanım alanı daha geniş olan şal modelleri hangi yaşta olursa olsunlar her yaşa uygun bulunmaktadır. Kişiler hem model hem de desen olarak birbirinden farklı olan modeller arasında kararsız kalabilirler. Bu esnada kullananlar hem giyeceği kıyafete göre seçim yapmalı hem de kendine şık ve zarif yakışacak şal tercih ederek o sezonun modelini tercih edebilirler.

Şal Modelleri

Hem şık hem de farklı görünüm olarak şal modelleri bayanlara çok fazla yakışmaktadır. Yaz ve kışın kullanılan ürünler arasında bulunan tüm giysilere yakışan şallar el işleri arasında en çok örülen ürünlerin başında gelmektedir. Tüm genç kızların olmazsa olmazı olan şallar çeyizlik ürünlerde rahat kullanımından dolayı tercih edilir. Tığ ile ya da şiş ile örülen birbirinden farklı birçok model sayesinde bayanların çok sevecek şekilde kullanımları rahat olarak tercih edilir. El işi şal daha otantik ve daha şık görünümü ile biraz emek verilerek az maliyetle ortaya çok güzel ürün çıkmaktadır.

Tığ İşi Şal Modelleri

Birçok farklı tığ işi şal modelleri bulunsa da bu modelleri bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Örgü örmeyi seviyorsanız ya da kabiliyetiniz var ise sizde çok güzel modeller örebilirsiniz. Özellikle tığ işinin tercih edilmesi çok şık durmalarıdır. Şık olmak her kadının hayalidir. Bundan dolayı bu farklı modelleri kullanarak şık olabilirsiniz.

Örgü Çiçek Şal Modeli

Yapılışı diğer modellere göre çok keyifli olan bir örgü çeşididir. Çiçek modellerinde dikdörtgen şal modelleri, üçgen şal modelleri ve yelek modellerinde bu çiçekle örebilirsiniz. Özellikle örgü çiçek şal modeli yapımında motif birleştirmesi oldukça basittir. Daha çok yapacağınız modeli sık iğne ile birleştirirsiniz.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ