Örgü malzemeleri için çok yaratıcı örgü çanta modelleri

Sponsor Bağlantılar

Örgü işi ile uğraşan her hanımın mutlaka elinin altında bulunması gereken harika bir fikir. Örgü malzemeleri için birbirinden renkli sevimli ve yaratıcı örgü çanta modelleri, örgü örerken kullandığınız şiş, tığ, iğne gibi malzemelerinizi kolaylıkla saklayabileceğiniz çok güzel bir örgü modeli. Uzun ve büyük şişler için biraz daha büyük, iğne, tığ gibi malzemeleriniz için el çantası şeklinde örebilirsiniz. Sadece düz olarak çanta şeklinde örüp bırakmayabilirsiniz.

Örgü malzemeleriniz çanta sayesinde bir arada olsun

Bir kaç renk kombinasyonu yapıp, köşe kısmlarını çiçek, kelebek gibi küçük dokunuşlar yaparak malzemeleriniz için ördüğünüz örgü çanta modelinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Yaptığınız malzeme çantalarını sadece örgüden yapmayabilirsiniz. Küçük aksesuarlar yardımı ile de daha farklı işler ortaya çıkartabilirsiniz. Örnekler arasında küçük bir saksı yardımıyla yapılmış çok güzel bir şiş kutusu var. Bu örneklere benzer tasarımlar da yapabilirsiniz.

 Örgü malzeme çantası modelleri

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kamile dedi ki:

    Gerçekten harika bir fikir olmuş. Örgü malzemelerinin sağda solda kalmasına engel olacak çok güzel kullanışlı bir çanta haline dönüşmüş.

BİR YORUM YAZ