Örgü Başak Tohumu Modeli

Sponsor Bağlantılar

El işleri konusunda maharetli olanlar bilir. Bir şeyler üretmek, ortaya yeni bir şey çıkarmak, üzerinde kafa yormak, hayal etmek çok farklı hazlardır. Üretmeye bir kez başlayan insan bir daha durduramaz kendini. Sürekli üretmeye devam eder. Örgü de bunlardan bir tanesidir sadece. Seven çok sever, eline bir kez alan çekirdek çitler gibi sıradan sıraya atlar da ne zaman başlamış ne zaman bitirmiş anlamaz bile. Örgü bir çok çeşidiyle karşımıza çıkar ancak bugün şiş örgüleri gündemde olacak. Aranızda muhakkak yeni başlayanlar vardır. Şimdi onların dahi çok kolay yapabileceği bir örgü modelini konuşacağız.

Kaç Çeşit Örgü Başak Tohumu Modeli Var?

Örgü başak tohumu modeli birkaç çeşitle çıkıyor karşımıza. Asya başak, düz başak, buğday başak şeklinde isimlerle anılan modeller var. Biz başak tohumu modelini konuşacağız. Örgü başak tohumu modeli, bittiği zaman çok şık, çok şirin görünen bir model. Yapımı da göründüğünden daha kolay.

Örgü Başak Tohumu Modeli İle Neler Yapılabilir?

Örgü Başak Tohumu Modeli ile neler yapılabileceği tamamen yapan kişinin hayal gücüne kalmış. Çok şirin bebek kıyafetleri örülebilir bu model ile. Bizim önerimiz çok şık bir yelek olacağı doğrultusunda. Ayrıca bir sır verelim. Modelin tersinden çok güzel bir bebek battaniyesi yapmak mümkün.

Örgü Başak Tohumu Modeli Malzemeleri Nelerdir?

Aslında tığ ile de örülecek çok güzel örgü başak tohumu modelleri var. Bizim bahsettiğimiz model ise şişle örülüyor. Eskiden örgü örmek isteyenler özel dergiler satın alırlardı ve oradan bakarak örerlerdi. Şimdilerde internetin yaygınlaşması ile örgü de teknolojiden nasibini aldı. Bu bağlamda sosyal medyada veya video izleme sitesi Youtube’da örgü başak tohumunun nasıl örüldüğünü araştırarak birinci ağızdan modelin yapılışını izleyebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ