Nefis bir desene sahip örgü kazak modelleri şeması

Sponsor Bağlantılar

Özellikle bayanların kendileri için örebileceği, hem tasarım hem de üzerindeki model açısından oldukça farklı ve güzel desene sahip örgü kazak modelleri için harika bir desen. Standartların çok üzerinde olan bu güzel kazak sizin ve kız çocuklarınız için oldukça şık duracak. Piyasada genellikle örülen örgü kazak örnekleri sürekli olarak  bir kalıba bürünmüş gibi hep aynı izden devam ediyor. Bir model be desen beğenildiğinde ve biraz da kolay olduğunda hemen hemen herkes tarafından örülüyor. Ama bunun gibi farklı örgü modelleri her zaman kendini ön plana çıkartabiliyor. Bu gibi desenleri çocuk örgü kazak modelleri ile hem bebek kazak modelleri için hem de her türden örgü kazak yapılışı için kullanabilirsiniz. Çünkü modelin kendisi çok gösterişli.

orgu-kazak-modelleri-semasi-1

Resimli olarak anlatılan örgü modelleri çok daha kolay

Bu gibi modelleri anlatırken yalnızca kelimelerle ve üzerindeki deseni bir şema ile açıklamak yetmiyor. Özellikle örgü kazak modelleri resimli olduğunda modelin nasıl durduğunu görebiliyor ve inceleyebiliyorsunuz. Bir kaç farklı renk kombinasyonu yapılarak sergilenen modeller ile de görüldüğünde desen hakkında tamamen fikir sahibi olmuş oluyorsunuz. Bu nedenle yalnızca deseni görüp uygulamaya kalktığınızda hayalinizdeki gibi bir modele sahip olamayabiliyorsunuz.

Aşağıdaki modelin uygulandığı yerlere ve renklere bakarak nasıl bir ip rengi ve kazak modeli seçmeniz gerektiği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Hem açık hem de koyu renkler üzerinde oldukça güzel duran bu gösterişli modeli istediğiniz her kişi için uygulayabilir ve kullanabilirsiniz.

Örgü kazak modeli ve desen şeması

Daha önce biri birinden güzel, sizin de görüp fikir alabileceğiniz 15 tane bedava örgü kazak modelleri konusunu paylaşmıştım. Buraya bakarak da farklı fikirler edinebilirsiniz.

 

 

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ