Minik prenseslere eski tulumdan elbise dikimi

Harika bir fikir. Eski ve kullanılmayan, ya da bebeklerin artık dar gelmeye başlayan tulumlarından bir kaç pratik hareketle çok tatlı bir elbise dikimi. Dikiş teknikleri o kadar pratik ve güzel sonuçlar veriyor ki. Elinizdeki her şeyi bütün imkanlarınızla beraber sonuna kadar değerlendirme fırsatı yakalıyorsunuz. Özellikle de çocuklu bayanlar için bunlar çok daha güzel fırsatlar. Çocuklarınızın bebek zamanlarından kalan giysilerini değerlendirmek sadece bir kaç kesim ve dikim ile mükemmel bir hal alabiliyor.

Eskimiş, dar gelen ve kullanılmayan giysileri dikiş dikme konusunda becerikli iseniz hiç bir şekilde atmanıza gerek yok. Bu giysileri minik prensesler için çok daha neşeli ve eğlenceli giysiler olarak dikebilirsiniz. Aşağıdaki bu konuya uygun mükemmel güzellikte ve pratiklikte bir örnek var. Yalnızca bir parça kumaş ve bir dikiş makinesi ile eski bir tulumdan elbise dikimi nasıl yapılır adım adım görebilirsiniz.

Bebekler için eski tulumdan elbise nasıl dikilir?

elbise-dikimi-2

Yapacağınız tek şey tulumun alt kısmını kesip oraya pileli veya sizin kendi zevkinize göre bir kumaş parçasını dikmek. Bir kaç küçük aksesuar yardımı ile de çok daha güzel bir elbise dikimi olacaktır. Örnekte, yakaya aynı kumaş ile harika bir çiçek deseni yapılmış. Atmak üzere olduğunuz ve çocuklarınıza giydiremediğiniz çeşitli giysileri değerlendirmek için harika bir yöntem.

Eski tulumdan elbise dikiş nasıl yapılır?

elbise-dikimi-1

Bebekleriniz eski bir tulum ve renkli bir kumaş parçası ile böyle güzel bir elbiseye sahip olabilir.

elbise-dikimi-3

elbise-dikimi-4

Eski tulumun yalnızca üst kısmını kullanacağız.

elbise-dikimi-5

elbise-dikimi-6

elbise-dikimi-7

Tulumun alt kısmına renkli kumaş parçasını iğne ile tutturup büzüyoruz.

elbise-dikimi-8

Alt kısımın dikerek fotoğraftaki gibi bir görüntü oluşturuyoruz.

elbise-dikimi-9

İsterseniz küçük artan kumaşlardan da böyle güzel bir gül yapabilirsiniz.

elbise-dikimi-10
Kaynak:http://umeem-sami.ru/sshit-detskoe-plate/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ