Lif modelleri ve lif örnekleri

Banyoların her zaman en güzel köşesinde bulunan lif modelleri, çok eskiden beri gelen geleneklere göre örülmeye ve kullanılmaya devam ediyorlar. Lif sadece banyo lifi olarak kullanılmıyor tabi ki. Genellikle evlenme çağındaki genç kızlarımız için tercih edilen çeyizlik lif modelleri de her zaman en çok arananlar arasında. Lif modelleri ve lif örnekleri için bir sınırlama getiremeyiz. Yani ister çeyizlik ister normal kullanım için olsun mutlaka sizin için, sizin tarzınıza ve örme biçiminize uygun olarak yapılmış lifler vardır. 

Çeyizlik lif modelleri herkesin vazgeçilmezi

Çeyizlerin vazgeçilmez örgü modeli olan lif modeli, ne kadar çok farklı model olarak bulunursa, çeyiz o kadar zengin ve güzel olur. Her ne kadar günümüzde banyo yapma alışkanlığı duş ile sınırlanmaya başladıysa da, temizlik için lif vazgeçilmez bir araç. Her zaman için gerekli olan bu modelleri hanımlarımız sürekli olarak örüp kullanıyor. Her birinin bir diğerinden daha güzel olması yapılan modelin farklılığı ile ortaya çıkıyor. Düz fakat bir kaç yerine küçük dokunuşlar yapılarak güzelleştirilen modeller, karmaşık olanlardan oldukça güzel görünebiliyor. Bu sebeple lif modeli yaparken gereksiz karmaşıklıktan uzak durmaya özen gösterin

kuzu modeli ile örülmüş farklı bir lif çalışması

Çok daha fazla örgü lifler için

Sitede oldukça fazla lif modeli paylaştık. En son günlerde hanımlarımız bebekleri ve çocukları için lif modeli arıyorlar. Bu modellere bebek lif modelleri konusundan ulaşarak inceleyebilirsiniz. Veya çok daha şirin ve farklı lif modelleri arıyorsanız, farklı ve güzel lif modelleri ile çeyizlerinizi şenlendirin konusu tam size göre. Oldukça eğlenceli modeller var. Sitedeki bütün modellere ulaşmak içinse lif modelleri kategorisi araması sizin işinizi görecektir. Birbirinden güzel, farklı ve çeşitlilikte lif modellerini galeriden inceleyebilirsiniz.

Birbirinden güzel lif modelleri ve lif örnekleri

Bu güzel lif modellerini inceledikten sonra, aralarında yapmak isteyip de yapamadığınız modeller de olacaktır. Örneğin bu güzel modeller arasındaki balık lif modeli hem çok şık hem de görünüm ve kullanım açısından çok eğlenceli. Bu güzel lifin nasıl örüldüğünü görmek için anlatımlı balık lif örnekleri ve yapılışı konusunda adım adım açıklamalı bir anlatım mevcut. Mutlaka işinize yarayacaktır. Son günler oldukça popüler olan, oldukça fazla aramaya neden olan bir lif modeli de lahana lif. Görünüş ve kullanım açısından çok şık olan bu modeli anlatımlı lahana lif modeli yapılışı konusundan detaylı olarak görebilirsiniz.

Çoğu zaman liflerin arasında tamamen amaca uygun olarak hazırlanmış düz lif modelleri görebilirsiniz. Bunları için üzerine ekleme yapıp örebileceğiniz, hem boyut hem de çok harika bir görüntü sağlayacak olan bir konu paylaştım. Düz lif modelleri ve örnekleri üzerine işlenen farklı lif yapılışı konusu çok başka bir model. Bu teknik ile yaptığınız modelleri geliştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. saadet dedi ki:

    Balıklı lif modeli çok şekermiş 🙂

  2. arzu dedi ki:

    Gelin damatlı lif şuan bana çok uyuyor:)çok güzellllllll

  3. lif modelleri dedi ki:

    elinize sağlık süperler

BİR YORUM YAZ