Lif Modelleri ve Lif Örnekleri

Lif Modelleri ve Lif Örnekleri

Banyomuzun her zaman en güzel köşesinde bulunan lifler, çok eskiden beri gelen geleneklere göre örülmeye ve kullanılmaya devam ediyorlar. Lif sadece banyo lifi olarak kullanılmıyor tabiki. Banyo lifi modelleri dışında, lif çanta modelleri,lif patik modelleri de mevcut.

Çeyizlerin vazgeçilmez örgü modeli olan lif modeli, ne kadar çok farklı model olarak bulunursa, çeyiz o kadar zengin ve güzel olur. Her ne kadar günümüzde banyo yapma alışkanlığı duş ile sınırlanmaya başladıysa da, temizlik için lif vazgeçilmez bir araç. Her zaman için gerekli olan bu modelleri hanımlarımız sürekli olarak örüp kullanıyor. Her birinin bir diğerinden daha güzel olması yapılan modelin farklılığı ile ortaya çıkıyor. Düz fakat bir kaç yerine küçük dokunuşlar yapılarak güzelleştirilen modeller, karmaşık olanlardan oldukça güzel görünebiliyor. Bu sebeple lif modeli yaparken gereksiz karmaşıklıktan uzak durmaya özen gösterin

Sitede oldukça fazla lif modeli paylaştık. En son günlerde hanımlarımız bebekleri ve çocukları için lif modeli arıyorlar. Bu modellere bebek lif modelleri konusundan ulaşarak inceleyebilirsiniz. Veya çok daha şirin ve farklı lif modelleri arıyorsanız, farklı ve güzel lif modelleri ile çeyizlerinizi şenlendirin konusu tam size göre. Oldukça eğlenceli modeller var. Sitedeki bütün modellere ulaşmak içinse lif modelleri araması sizin işinizi görecektir. Birbirinden güzel, farklı ve çeşitlilikte lif modellerini galeriden inceleyebilirsiniz.

Birbirinden güzel lif modelleri ve lif örnekleri

Kaynak

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. saadet diyor ki:

    Balıklı lif modeli çok şekermiş :)

  2. arzu diyor ki:

    Gelin damatlı lif şuan bana çok uyuyor:)çok güzellllllll

  3. lif modelleri diyor ki:

    elinize sağlık süperler

BİR YORUM YAZ