Kotlarınızı Patchwork Modası İle Değerlendirin

2014 Sonbahar-Kış denim modasında patchwork jeanlar yükselişe geçti.  Jean haricinde çanta ve gömleklerde de bu akım yerini almış durumda. Patchwork jean modelleri şirin ve şık görünüyorlar. Klasik jean trendlerinden sıkılanlar bu senenin hatırı sayılır en popüler patchwork jeanleri tercih edebilirler. Hepimizin başına geliyordur. Çok sevdiğimiz, giymekten bıkmadığımız pantolonlarımız, çok fazla giymekten ya yıpranıyor ya da sağı solu veya cepleri yırtılmaya başlıyor. Üzülerek onları giyemiyoruz. Fakat üzerinde yapacağımız bir kaç küçük hamleyle, hem kendi modamızı kendimiz ortaya çıkartabilir, hem de eskimiş, atmaya kıyamadığımız pantolonlarımızı tekrar giyme başlayabiliriz. Aynı zamanda üzerine ekleyeceğimiz kumaşların veya jean parçalarının tasarımı ve renkleri sizin yaratıcılığınızı ortaya çıkartacak, daha sonra yapacağınız ufak hamleler için size tecrübe olacaktır.

Patchwork Jeans Modelleri

Aşağıdaki örnekleri size bir kaç fikir vermesi açısından inceleyebilirsiniz. Bunlar hazır olarak mağazalarda bulabileceğiniz örnekler. Daha çok değişik renkte kot parçaları ile yapılmış bu patchwork jeanları, siz daha farklı desenler ile çeşitlendirerek, çok daha güzel işler ortaya çıkartabilirsiniz.

Patchwork Pantolon Nasıl Yapılır?

Aslında çok zor bir iş yok. Bir adet pantolon, bir kaç kot parçası ve bir makas ve ütü ile çok kolay bir şekilde kendi patchwork pantolonunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer ısıtarak yani yapıştırma olarak yapmak istemiyorsanız, elinizden dikiş işi de geliyorsa, o zaman parçaları dikerek de oluşturabilirsiniz. Zaten patchwork dikilerek daha orijinal oluyor. Tercih size kalmış.

patchwork-jeans-yapilisi-01 patchwork-jeans-yapilisi-02 patchwork-jeans-yapilisi-03 patchwork-jeans-yapilisi-04 patchwork-jeans-yapilisi-05 patchwork-jeans-yapilisi-06 patchwork-jeans-yapilisi-07 patchwork-jeans-yapilisi-08 patchwork-jeans-yapilisi-09

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ