Kolay bebek patiği nasıl yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Örgü bebek patikleri bir bebek için en ihtiyaç duyulan, sürekli örülen ve her zaman bir annenin çantasında bulunması gereken en önemli örgü modelleri arasındadır. Ne olursa olsun, ne yaparsanız yapın küçük ayakların her zaman sıcak olması gerekir. Sadece bebekleri düşünmeyin. Büyükler bile ilk önce ayaklardan üşümeye başlarlar. Bir bebeğin örgü patik modeli mutlaka yürümeye başladığında ayağında olacak diye bir kural yok. Yere basmasa bile o küçük ve tatlı ayakları üşür. Bir bebeğiniz varsa ve örgü örerek onun için bir şeyler yapıyorsanız bunun en kötü noktası devamlı olarak büyüyen o güzel bedene yeni boyutta şeyler örmek zorunda olmanız. Bebekler o kadar çabuk büyüyorlar ki. Bırakın aylığı geçen hafta olan bir patik bu hafta olmayabiliyor.

Patik yapımı bebekler için kolay ve hızlı olmalı

Bebeğiniz olmadan önce çok süslü, detaylı uğraştıran ve üzerine kafa yorulmuş örgü patikler yapabilirsiniz. Fakat o güzellikler doğduktan sonra bu kadar fazla zamanınız olmayabilir. Bu sebepten yapacağınız örgü modelleri çok pratik, hızlı ve kolay olmalı. Yani bir patik örmek için günlerinizi harcamamalısınız. Bebeğiniz 1-2 saat uyuduğunda hemen bitirip giydirebileceğiniz çok basit modeller bulmalısınız. Yani aşağıdaki model gibi.

kolay örgü bebek patiği yapılışı

Kolay bebek patiği yapmak zaman tasarrufu sağlar

Zaten bebeğiniz olduğu için pek fazla zamanınız kalmıyor. Günlerce patik örmeyi aklınızdan çıkartın. Aşağıdaki modeli mutlaka inceleyin. Çok pratik ve basit bir model. Bu modele bazı bayanlar karpuz dilimi patik de diyorlar. Örülmesi, yapılması ve uygulaması çok kolay. Aşağıdaki yönergeleri izleyerek ve yapılışını okuyarak kolay bir şekilde bu güzel patiği örebilirsiniz.

Bebek patiği kolay bir şekilde nasıl yapılır?

Bu gibi güzel ve kolay bebek patik yapılışı hakkında farklı çalışmalar da paylaşmıştık. Oldukça kolay ve hiç bir zaman harcamadan yapabileceğiniz kimono patik nasıl yapılır konusu gerçekten bu örnekler içerisinde en kolayı. Bir de bu gibi patiklerin bot şekilde olanları var ki onları yapmak biraz daha zaman ve emek istiyor. Biraz zaman ayırıp yapmak isterseniz bot şeklinde bebek patik yapılışı konusunda hem fotoğraflı yapılışı, hem de bir kaç farklı patik modeli inceleme şansınız var. Güzel ve minik ayaklar için yumuşacık patikler örmeniz dileğiyle. Örgüyle kalın.

 

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ