Kız çocuklar için dekoratif elbise dikimi

Sponsor Bağlantılar

Kız çocuklar için böyle güzel dekoratif elbise dikimi görünce insanın hemen dikiş yapası geliyor. Sıfırdan dikiş dikmeyi bilmeyen hanımların bile çok kolay bir şekilde yapabilecekleri harika bir dikiş tekniği. Bu güzel dekoratif model bize yeni kumaşlar alıp kullanabilme imkanı verdiği gibi, evinizde bulunan, çocuklarınıza artık küçük geldiği için giydiremediğiniz pantolon veya daha farklı giysileri kesip kullanabilme şansı da veriyor. Üstelik çok kısa bir zamanda harika modeller ortaya çıkartabilirsiniz.

Elbise dikimi özellikle küçükler için yapılacaksa oldukça renkli ve zevkli işler ortaya çıkartmak için güzel bir uğraş. Bir de yazlık elbise dikimi yapıyorsanız, kullandığınız rengarenk kumaşlar ile daha renkli ve güzel tasarımlar ortaya çıkarma ihtimaliniz yüksek. Fakat biraz daha soft renkler de kullanılabilir. Aynı aşağıdaki örnekte oluğu gibi.

Yazlık elbise nasıl dikilir, dikilen düz bir elbisenin, çeşitli kumaş parçalarıyla nasıl güzel bir hale geldiğini aşağıdaki fotoğraflardan görebilirsiniz. Eskimiş bir şort, bir kot pantolon ile sadece bir kaç saatte kız çocuklarınızın da çok sevip giyeceği yazlık elbise dikimi yapabilirsiniz. Renk seçeneği tamamen sizin elinizdeki kumaşlara kalmış. Hem tasarım hem de elde kalmış kumaşları değerlendirmek için güzel bir fikir.

Kız çocuklar için yazlık elbise dikimi

kiz-cocuklar-icin-elbise-dikimi-1 kiz-cocuklar-icin-elbise-dikimi-2 kiz-cocuklar-icin-elbise-dikimi-3 kiz-cocuklar-icin-elbise-dikimi-4 kiz-cocuklar-icin-elbise-dikimi-5 kiz-cocuklar-icin-elbise-dikimi-6 kiz-cocuklar-icin-elbise-dikimi-7 kiz-cocuklar-icin-elbise-dikimi-8 kiz-cocuklar-icin-elbise-dikimi-9 kiz-cocuklar-icin-elbise-dikimi-10
Kaynak:http://www.liveinternet.ru/users/oll-ka/post226145101/

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ