Kelebek modelli havlu tutucu tığ işi motifi

Sponsor Bağlantılar

Her evde rahatça kullanılabililecek çok şık bir tığ işi motifi. Hanımlar için özellile banyolar hem temizlik hem de görünüm açısından oldukça önem arz ediyor. Banyo ve tuvalet ne olursa olsun temiz olmak zorunda. Temizliğin yanında hem derli toplu hem de şık bir şekilde göze hitap etmeli. Özellikle eve misafir geldiğinde bu çok daha önemli bir hal alıyor. Kendi zevkine göre evine çeşitli dekorasyonlar yapan hanımlar da tabii ki en çok örgüden yararlanıyor. Çok farklı tığ işi motifi örnekleri ile beraber evdeki hareketsiz ve solgun köşeleri renkli hale getirebiliyorlar. Aşağıdaki örnek ile de banyonuzun en fazla kullanılar yeri olan havlu tutucu kısmını çok güzel bir hale getirebilirsiniz.

Havlularınızı asmak için kelebek modelli tığ işi motifi

Aslında çalışmayı incelediğinizde söylenecek çok şey var. Her bayana hitap etmeyen, boyut olarak biraz abartılmış ve çok parlak bir renk seçilmiş olan bu tığ işi motifi, üzerinde biraz oynandığında çok kullanışlı bir hale getirilebilir. Öncelikle çok daha soft ve toprak renkleri ile yapılarak banyoya uygun hale getirilebilir. Banyo ve tuvalet için en uygun renk toprak rengi diye düşünüyorum. Büyük tekstil markalarını incelerseniz siz de bunu fark edebilirsiniz. Kelebeğin boyutu da gereğinden fazla büyük. Biraz daha kibar yapılmalı. Bu sayede daha şık görünebilir.

Kelebek tığ işi motifi ile havlu tutucu yapımı

Bu modeller ilgili bir kaç diyagram mevcut. Sizi biraz uğraştıracak gibi görünse de sonunda ortaya güzel bir şey çıkacağını ümit ediyorum. Banyo ve tuvaletlerinizin renklenmesi ve güzelleşmesi dileğiyle.

tığ işi havlu

tığ işi havlu tutucu

tığ işi havlu tutucu yapılışı

Kaynak:http://marrietta.ru/post394913521/

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ