Kardan adam desenli bebek yelek yapımı anlatımlı

Sponsor Bağlantılar

Bebek yelekleri bebek örgüleri arasında en çok tercih edilen ve sürekli olarak yeni modellerle beraber örülen örgü modelleri içinde yer alıyor. Bebeklerin üzerinde en fazla ve en farklı şekilde görmeye alıştığımız bu model için çok farklı ve çeşitli desenler var. Örgüden yapılmış bebek yelekleri onları hem sıcakta terlediğinde hem de soğukta üşüdüğünde an ve an koruyor. Örgüden bebek yeleği yaparken her detay çok önemli. Bebeklerin büyüme dönemi aynı zamanda onların her şeyi keşfetmeleri ve  her buldukları şeyi incelemeleri konusunda oldukça aktif bir dönem. Bu nedenle örgü modelleri ile örülen yelekleri yaparken dikkatli olmak gerek.

Bebek yeleklerini örerken aksesuar ve ip kullanımına dikkat

Ellerine aldıkları her şeyi inceleyip tatmak isteyen, her buldukları şeyi ellerinde tutmadan bir şeyler yapmaya çalışan bebeklerimiz için oldukça uyanık ve dikkatli olmak gerek. Yelekler üzerindeki düğmeler, boncuklar ve çeşitli aksesuarları kullanırken bunları göz ardı etmeden yapmamız gerek. Kullandığınız ipin nasıl bir ip olduğu da çok önemli. Çok tüylü ve sakallı ipler ile ördüğünüz bebek yelekleri de sıkıntı çıkartabilir.

kardan-adam-bebek-yelegi-yapilisi-anlatimli

Bebek yeleklerini aksesuar yerine desenlerle süsleyin

Bu gibi kötü durumlardan kaçmak için aksesuar kullanmak yerine güzel ve hoş desenler kullanabilirsiniz. Yelek üzerilerine eklenmiş ve işlenmiş renkli karakterler bebeğinizin ilgisini o tarafa çekebilir. Bazen sıkılıp giymek istemeyebilir. Bu gibi durumlarda da onun dikkatini çekerek yeleği giydirebilirsiniz.

Bebek yeleği kolay bir şekilde nasıl örülür?

orgu-bebek-yelekleri-yapilisi

Bu model üzerindeki kardan adamların kullanıldığı bir örgü bere paylaşmıştık. Bebekler için farklı örgü bere yapılışı konusunu incelerseniz aynı bu dende bir de bere yaparak takım oluşturabilirsiniz. İki modeldeki kardan adamlar da gayet hoş. Hangisini hangisine uygulayacağınızı siz seçebilirsiniz.

Örgü ören ve bu işe meraklı olan hanımların çok zorlanmadan örebileceğini tahmin ettiğim bu çalışmayı bebek yeleği örgü modelleri kategorisine rahatlıkla sokabiliriz. Örneği dikkatlice incelediğinizde üzerindeki desenlerin ve düğmelerin farklı şekilde kullanımı dışında hiç bir zorluğu yok. Uyumlu renkler kullanarak bu desenleri oluşturduğunuzda güzel bir bebek yeleği elde etmiş olacaksınız.

Sürekli olarak bebek yelekleri ile ilgileniyorsanız ve arıyorsanız güncel olarak sitemizde paylaştığımız çok çeşitli modeller mevcut. Geçenlerde paylaştığımız çok güzel bir model var. Hem videolu hem de desen şeması ile beraber vermiştik. Kaz ayağı desenli bebek yelek yapılışı konusu incelerseniz farklı fikirler edinebilir ve örebilirsiniz. Site içerisinde de arama yaparak diğer modellere ulaşıp incelemeyi ihmal etmeyin. Herkese iyi örgüler.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ