Kalmış düğmeler ve örgü iplerini değerlendirin

Sponsor Bağlantılar

Evde hazırladığınız farklı örgü modelleri mutlaka geriye biraz da olsa ip veya aksesuar artığı bırakır. Bunları çoğu zaman yumak haline getirip bir kenara koysak da, ileride kenara koyduğunuz artık ipler bir dağ gibi birikip sizin canınızı sıkabilir. Günümüzde bu gibi durumlara ufak örgü örnekleri ile çare bulunsa da her zaman yeterli olmuyor. Bir kaç aksesuar ile örgüyü birleştirerek ortaya çok daha farklı ve kullanışlı işler çıkartabilirsiniz. Eviniz her yerinde mutlaka kalmış düğmeler vardır. Ya da yeni aldığınız bir giyeceğin içinde mutlaka yedek olarak koyulan düğmeleri alıp çekmecelerin içinde saklıyorsunuz dur. Bu düğmeler renkli giyeceklerden alınmışsa çok daha güzel olur. İşte bu düğmeler ile sizin el işçiliğiniz, hüneriniz birleşince ortaya harika işler çıkacak. Aşağıdaki düğmeler ile çiçek desenleri de tam bu anlattığımız şeyler için birebir. Rengarenk ipler ve düğmeler ile oluşturacağınız bu güzellikler, kalmış düğmeler ve örgü iplerini değerlendirmek açısından tam bir kolaylık.

Rengarenk örgü modelleri ile kalmış düğmeler ve örgü iplerini değerlendirin

Renk ve desen uyumu açısından isterseniz düğmeleri tek bir renk ve modelde seçerek çiçek desenlerini farklı renklerde örebilir, veya düğmeleri renkli kullanarak çiçekleri tek düze örebilirsiniz. Bu tamamen bu güzel dekorasyon ve aksesuar örneğini kullanacağınız modele bağlı. Nasıl yapılacağı fotoğraflarla adım adım anlatılmış ve çok basit duruyor. Sanırım başlangıç seviyesindeki her hanım yapacaktır.

dugmeler-ve-orgu-ile-cicek-yapilisi-1 dugmeler-ve-orgu-ile-cicek-yapilisi-2 dugmeler-ve-orgu-ile-cicek-yapilisi-3 dugmeler-ve-orgu-ile-cicek-yapilisi-5 dugmeler-ve-orgu-ile-cicek-yapilisi-6 dugmeler-ve-orgu-ile-cicek-yapilisi-7 dugmeler-ve-orgu-ile-cicek-yapilisi-8 dugmeler-ve-orgu-ile-cicek-yapilisi-9

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ