İplik kalıntılarından örgü bere modelleri yapımı

Her zaman hangi sektör veya konu olursa olsun geri dönüşüm projeleri oldukça güzel oluyor. Kalan ipleri değerlendirme konusundaki bu güzel düşünceler, sizin kendi hayal gücünüzün de katılmasıyla gerçeğe dönüşüyor. Bu gibi örgü bere modelleri yapımı da kalan ipleri değerlendirme konusunda oldukça faydalı. Doğru model ile doğru renkleri bir araya getirdiğinizde ne kadar fazla ip seçeneği olursa olsun ortaya çıkan iş güzel oluyor. 2016 örgü bere modelleri bu gibi kalan iplerden oluşan bir kaç fikir ile çok daha üst seviyelere çıkacağa benziyor. Genellikle bir kaç renk ile yapılan bu çalışamalar, işin içine çok daha fazla renk girdiğinde nasıl daha güzel olabilir bunu bize gösteriyor. Bere modelleri ve yapılışı devamlı olarak farklı tasarımlar ile de denenerek çok daha güzel ve trend işler ortaya çıkabiliyor. Bu sene ve önümüzdeki senelerde de bu yuvarlak örgü bere modelleri yapımı hiç popülaritesini kaybetmeyeceğe benziyor.

iplik-kalintilarindan-orgu-bere-modelleri-yapimi-5

Yeni ve kolayca örülen bereler hep revaçta

Nasıl kaybetsin ki. Kullanılan modellerdeki renk uyumu ve sadece küçük bir detay yapılmasıyla her zaman kullanılabilecek harika işler ortaya çıkıyor. Bunun gibi çeşitli renkte iplerin birleştirilmesi ile oluşturulan modeller kız çocukları ve bayanlar tarafından çok daha fazla tercih edilebilir durumda. Soluk ve mat renklerden çok daha canlı ve sıcak renkler de bu örgü bere modelleri için çok güzel bir seçenek.

Daha önce paylaştığımız çok farklı bere örnekleri de var

Konu bere olunca insanın aklına daha fazla örnek ve seçenek geliyor. Bu gibi güzel örneklerden çok daha fazla incelemek isterseniz, çok orijinal örgü bere modelleri konusunu paylaşmıştım. Bu konuda hem bayanlar için hem de çocuklar için çok güzel modeller görebilirsiniz. Fakat daha çok sıcak tutacak, daha fazla işlevi olsun isterseniz ve bun adım adım nasıl örebilir diye düşünürseniz boğazlı bebek örgü şapka modeli ve yapılışı konusunu mutlaka inceleyin. Bebek veya çocuğunuzun soğuk günlerde sıcacık kalmasını sağlayacak ve adım adım nasıl yapabileceğinizi görebileceğiniz harika bir örnek.

İplik kalıntılarından örgü bere modelleri yapımı

Yukarıdaki örneklerin hemen hemen hepsine uygulayabileceğiniz bir şema da mevcut. Siz yalnızca bu modele bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Kendi seçtiğiniz ve beğendiğiniz bir modeli bu yöntemle, çeşitli iplik kalıntıları ile birleştirerek yine böyle güzel renkler oluşturabilirsiniz. Her modele rahatça uygulanabilir bu ipler ile ortaya rengarenk ve güzel örgü bere modelleri çıkacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ