İlkbahar İçin 40 Tane Oje Sürme Modeli

İlkbahar yüzünü gösterdi. Renkli ve kolay oje sürme modelleri ile siz de tırnaklarınıza baharı getirmek istemez misiniz? Bu gün tırnak oje modelleri için neden tekdüze renkler kullanılır, neden daha farklı, göz alıcı ve rengarenk modeller yapılmaz ki diye düşünürken araştırmaya girdim. Gördüklerim karşısında ağzım açık kaldı diyebilirim. Birazdan sizin de inceleyeceğiniz modeller sanat eserinden farksız. Bir modelde çok fazla renk ve aksesuar kullanılarak görsellik tavan yapmış, başka bir modelde pastel iki renk ile çok şık bir görünüm elde edilmiş. Tırnakların üzerine düz oje sürülüp, üzerine farklı oje renkleri ile çiçek ve çeşitli desenler uygulanmış. Çok zor olan desenler var evet. Fakat evde arkadaşlarınızla beraber uygulayacağınız modeller de mevcut. Eminim ki bunları yaparken beraber çok eğleneceksiniz. Zaten fotoğrafları incelediğinizde bunları tek başınıza yapmanın zor olduğunu göreceksiniz.

Günümüzde tırnaklar artık bir oje alınıp renklendirilmiyor. Birbirine uygun bir kaç oje ile hem tekdüzelikten çıkılıyor, hem de farklı ve estetik olmanın keyfine varılıyor. 40 dan fazla tasarım arasından sizin de kendinize uygulayacağınız bir model mutlaka çıkacaktır.

Oje sürme teknikleri

Her zaman söylediğimiz gibi. Karşınıza çıkan bu gibi fazla model olan galerileri tek tek değerlendirmeyin. Çok fazla olan oje sürme teknikleri ve oje sürme şekilleri arasından karışım yaparak çok güzel şeyler ortaya çıkartmanız içten bile değil.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ