İğne Oyası Örnekleri

İğne oyası örnekleri için ne kadar fazla araştırma yaparsanız o kadar çok ilham alabilirsiniz. O kadar çok model var ki bunlar arasında kaybolup ne yapacağınızı da şaşırabilirsiniz. Fakat en doğrusu, modelleri birbiri ile çok fazla karıştırmadan, her rengi kullanmaya kalkamadan, uyumlu renk ve modelleri seçerek ortaya çok güzel iğne oyası örnekleri çıkartmak. Yaptığınız için çok fazla karışık, çok uğraştırıcı veya sizi günlerce meşgul eden bir model olması güzel olduğu anlamına gelmez. O kadar sade ve narin oyalar var ki, yapılan model sadece bir kaç küçük hareket ile harika bir seviyeye ulaştırılmış. Bu gibi örnekleri bulmak çok kolay değil Günümüzde hanımlar çok karışık işlerin çok güzel olduğu yanılgısına kapılıyorlar. Oysaki sadelik en güzeli.

Sizinle paylaşmak istediğim iğne oyası modelleri kolay ve oldukça güzel. Tabii ki her hanım için çok kolay değildir. İğne oyası yapabilmek gerçekten büyük emek istiyor. Bu sebeple de en kolay model bile hiç bilmeyen birisi için oldukça zor olabiliyor. O yüzen ilk önce sizden iğne oyası nasıl yapılır resimli anlatım konusuna bir göz atmanızı isteyeceğim. Bu konu size oldukça yardımcı olacaktır. Eğer çok daha basit bir örnek isterseniz de iğne oyası nasıl yapılır konusu tam size göre.

Gerçekten nefis örnekler var. Hepsi iğne oyası mı pek kestiremedim ama, rengarenk ve çok hoşlar. Bordo renkli yuvarlak olan iğne oyası örneği benim favorim.

İğne oyası örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ