İğne Oyası İle Karınca Örneği Nasıl Yapılır ?

Sponsor Bağlantılar

Merhaba hanımlar uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle beraberiz ve örgü modelleri, iğne oyası ve anlatımlı örgüler ile en farklı ve en değişik örnekleri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bu yazımızda sizlere iğne oyalarında çok kullanılan ve çok sevilen bir örnek olaran iğne oyası karınca modelini tanıtmak istedik. İğne oyası karınca örneği küçük motiflerden oluşan sıralı bir örnektir koyu renk yazmalarınıza açık renk tonlarında uyguladığınızda çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Karınca modeli yazma örneklerini daha çok namaz başörtüsü ve çeyizlerde kullanmanız çeyizlerinizi daha ağır gösterecektir. Çok zor bir örnek olmamakla beraber iğne oyası yapılışına başlayan hanımların kolaylıkla yapabileceği bir örnek. İğne oyası ile yapabileceğiniz bir çok örnek bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmıştık. İğne oyası ile yapılmış namaz yazma oyaları konumuzda namaz başörtülerini, iğne oyası nasıl yapılır ? konumuzda da iğne oyasına başlayacak hanımların bu konuyla alakalı bilgi almalarını sağlamıştık.

İğne Oyası Karınca Modeli Nasıl Yapılır ?

İğne oyası karınca örneğini yapmak için aşağıda sizler için paylaştığımız videomuzu dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir.Takıldığınız veya yapamadığınız noktalar oluşur ise konumuzun altındaki yorum kısmından bizlere sorularınızı sorabilirsiniz. Denemek isteyen tüm hanımlara kolaylıklar diliyorum.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ