Havlu kenarı veya masa örtüsü kenarı için yaratıcı örnekler

Sponsor Bağlantılar

Havlu kenarı yaparken ne kadar çok şey yapabilirsiniz ki. Yaratıcılık dediğimizde ve bu yaratıcılıkların nasıl ortaya çıktığını düşündüğümüzde el emeği unsurunu ilk sıraya koyabiliriz. Günümüzdeki makine teknolojisi her şeyi bir adım öteye götürmüş olabilir. Fakat el ile yapılan, el ile işlenen, el ile örülen herhangi bir çalışmaya bakarsanız, onun ne kadar kaliteli ve paha biçilemez olduğunu anlayabilirsiniz.

Yaratıcı havlu kenarı örnekleri

Havlu kenarı deyip geçmeyin. Hala örf ve adetini devam ettirmeye çalışan ananelerimiz, annelerimiz ve gelinlik kızlarımız için hala büyük önem arz ediyor. Gün gelince çeyizlerini seren hanımlar, farklı ve güzel işlerini de herkese gösterme fırsatını yakalıyor. Burada da yine farklılık, güzel işler ve harika tasarımlar önem arz ediyor.

Şemalı havlı kenarı modelleri ile işiniz daha kolay

İnternet’te gezinirken harika bir örnek dizisine denk geldim. Hem de şemalarıyla beraber verilmiş. Yalnızca havlularınızın kenarına işleyeceğiniz modeller olarak algılamayın. O kadar güzeller ki. Masa örtüsü, peçete gibi diğer işlerinizi süslemek için de kullanabilirsiniz.

Havlu ve masa örtüsü için harika kenar örnekleri

kaynak:http://www.folomade.ru/page-vyazanaya-kaima-dlya-polotenets-i-skatertei

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ