Havlu Kenarı Modelleri ve Havlu Kenarı Örnekleri

Sponsor Bağlantılar

Her genç kızın çeyizinde olmazsa olmazların en başındakilerden bir tanesi de havludur. Bir de nakış, örgü ve dikiş işlerinden anlıyorsanız en güzel havlu kenarı modellerini sizden başka kimse ortaya çıkartamaz. Çoğumuz sadelikten hoşlanmayız. Her an elimizin altında olan havlulara dokunduğumuzda aldığımız yumuşaklık hissini, onlara baktığımızda da almalıyız. Gözümüze hoş ve güzel gelmeli. Sadece banyo havlusu için değil, mutfak havlusu için de mutfak havlu kenarı örneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Pratik ve Kolay Havlu Kenarı Modelleri

Havlu kenarı modelleri şık olmalarının yanında çabuk ve pratik olarak da yapılabilmeli. Sizi çok uğraştırmamalı. Benim şahsi fikrim havlu modeli çalışıyorsanız bu modelde elinizi yüzünüzü sildiğiniz yerlerde desen olmamalı. Çünkü kullandığınız ipler, aksesuarlar (boncuk,sim vs.) insanların eline ve yüzüne zarar verebilir. Ama tabii ki bu tercih meselesi. Bazıları sadece havlu kenarı yaparak modelini bitirir, bazıları ise komple desenle süsler.

Dantel Yerine Renkli İpler ile Yapılan Havlu Kenarı Örnekleri Daha Revaçta

Artık sadece danteli ör, kenara dik, işle mantığı kalmadı. Bunlar yerine daha renkli ve daha göz alıcı çalışmalar yapılıyor. Tek renk iplikten ziyade, biribiriyle uyumlu parlak ipler, simli ipler ile renk kombinasyonları yapılarak değişik havlu kenarı modelleri yapmak mümkün. Çocuklar için hayvan desenli havlu kenarı modelleri de çok fazlaca yapılıyor.

Aşağıdan bu tanımlara uyan havlu kenarı modellerine ulaşabilirsiniz. Fotoğraflar şu siteden alıntıdır. Daha sonra tekrar en yeni havlu kenarı modelleri araştırıp tekrar sizlerle paylaşacağım.

Havlu Kenarı Modelleri ve Havlu Kenarı Örnekleri Fotoğraf Galerisi

 

Yeni havlu kenarı modelleri

Sizinle yukarıdaki modellerden arasından sıyrılmış ve yeni havlu kenarı modelleri arasına girebilecek çok güzel bir kaç model daha paylaşmak istiyorum. Her havlu kenarı biraz basit biraz da çabuk yapılabilir bir modelde oluyor. Fakat çok daha farklı ve çeşitli zorluklarla süslenmiş bu harika modelleri siz de yapmak isteyeceksiniz. Sadece havlu kenarı olarak değil, havlunun komple bir tasarım olarak yapıldığı bu güzel modelleri inceleyerek siz de kendi renk ve iplerinizi kullanarak harika işler ortaya çıkartabilirsiniz.

Sitede bir çok havlu kenarı paylaştım. Bunlar arasında size ilham verebilecek modeller arasında bir gezinti yapmak isterseniz havlu kenarı modelleri araması ile bütün modellere ulaşabilirsiniz.

Bu güzel modeller içinde mutlaka size hitap eden, sizin modelleriniz arasında olmayan bir kaç model vardır. Bunlar haricinde çok daha zahmetli ve bir o kadar güzel modellere ulaşmak, iğne oyası havlu kenarı modelleri içinde güzel bir gezintiye çıkmak isterseniz iğne oyası ile yapılmış havlu kenarı modelleri konusunda oldukça fazla ve güzel modellere ulaşabilirsiniz. Tamamen renkli ve farklı modeller arasından yaptığınız havlu kenarları evinizin ve çeyizinizin görünümünü tamamen değiştirerek çok farklı modeller barındırmanızı sağlayacaktır.

 

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. berrin dedi ki:

  Çok güzel modeller var. Hepsini incelemenizi tavsiye ederim.

 2. fatma dedi ki:

  Evet Berrin hanıma katılıyorum. Özellikle yuvarlak modeller çok farklı ve güzel.

 3. fidan dedi ki:

  İstediğim modeli buldum ama aralarından bır kaç tane daha beğendim,onları deneyeceğim,elinize sağlık:)

 4. kamile dedi ki:

  Çiçek desenli havlu kenarı modelleri çok güzelmiş.

 5. esra dedi ki:

  Bayildim on numara bes yildiz??☝

BİR YORUM YAZ