Harika tığ işi hercai menekşe çiçek modeli yapımı şeması

Sponsor Bağlantılar

Her zamanki gibi yine ince işin ve ustalığın öne çıkardığı tığ işi modelleri konusuna ile harika bir tığ işi örneği paylaşmak istiyorum. Doğru renkler seçilip bir kaç farklı çeşit teknik uygulayarak yapılan mükemmel bir model. İnternet’te karşınıza en fazla çıkan tığ işi modeli çiçektir. Nereye girip bir şeyler araştırmaya kalksanız mutlaka çiçek desenleri karşınıza çıkar. Bunlar arasından farklı ve özgün olanını bulmak gerçekten çok zor. O kadar kendisini tekrarlayan model mevcut ki. Bunlardan seçip bir tanesini yapmaya başladığınızda ve kendi yorumunuzu kattığınızda bir şeyler olmaya başlayabiliyor. Fakat her yorum kattığınız iş güzel olacak diye bir şey yok. Bu yüzden farklı ve denenmiş örnekler sizler için her zaman en iyisi olacaktır. Bu güzel ve harika bir görüntüye sahip tığ işi ile yapılmış hercai menekşe gibi.

Tığ işi modelleri ile yapılan ince ve güzel detaylar

O kadar ince ve güzel işlenmiş ki. Çiçek yapraklarının bazılarının küçük bazılarının büyük olarak yapılması bile modele çok güzel bir hava katmış. Bu modele bir de doğru renk seçimleri ile de güzel bir destek verildiğinde, ortaya çıkan iş bu kadar güzel oluyor. Bu harika çiçek aşağıdaki örneklerde peçete kenarlarına işlenerek kullanılmış ve peçeteye çok güzel bir hava katmış. Ayrı olarak istediğiniz her modele ve çalışmaya bu güzel çiçekleri entegre edebilirsiniz. İşlenen ve eklenen her çalışmaya farklı bir hava ve güzellik katacağına eminim.

Tığ işi hercai menekşe çiçek modeli yapımı

Yukarıdaki fotoğraflardan modelin kullanımını ve şemasını inceleyebilirsiniz. Çok zorlanmadan doğru ve isabetli renkler ile yapacağınız modeller, yaptığınız çalışmanın üzerine mutlaka olumlu bir katkı sağlayacaktır. Her türden işleriniz için oldukça esnek bir model. Farklı farklı renk seçenekleri ile kullanarak bu hercai menekşeleri değerlendirebilirsiniz. Herkese iyi işler.

Sitemizde bu güzel model gibi çok farklı tığ işi modelleri paylaşmaya çalışmıştık. Oldukça güzel ve farklı işlerin olduğu bu modellere ulaşmak için site içi aramayı kullanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ