Harika bir fikir tığ işi dekoratif çan yapılışı

Sponsor Bağlantılar

Tığ işi ile yapılan dekoratif işlerin güzelliği, normal örgülerden biraz daha güzel oluyor. Harika fikirler ile ortaya çıkan bu güzel işlerin biraz daha küçük olması, aksesuarlar ile desteklenerek örülmesi çok şirin bir görüntü sağlıyor. Genellikle bir yere işlemek yerine evin çeşitli yerlerine asmak için kullanmak çok daha eğlenceli bir hal alıyor. Özellikle çocuk odalarına çok güzel bir görüntü sağlayan tığ işi dekoratif işler, yapılışları bakımından da ufak olduğundan sizi çok da uğraştırmıyor. Dekoratif örgü modellerini dikkatlice incelediğimizde düz bir modelin devamı gibi görünür. Bu işleri asıl güzelleştiren şeyler altına, üstüne veya yan taraflarına eklenen aksesuarlar. Aşağıdaki örnek de tam bu tanıma uyuyor. Düz bir örgü modeli ile örülen küçük çanlar yapılışı bakımdan oldukça kolay. Üst kısımlarındaki pötikareli kurdela ve alttaki küçük kuş figürleri bu basit ama bir o kadar da güzel olan tığ işi dekoratif çan yapılışını çok daha güzel bir hale getirmiş. Ortaya çıkan rengarenk ve farklı boyutlardaki modeller de çok şirin olmuş.

Tığ işi dekoratif çan yapılışı

Aşağıdaki fotoğraflardan adım adım nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Gerçi model çok zor değil. Sizin bu güzel dekoratif örgü modelinden ilham alıp çok daha güzel işler ortaya çıkaracağınıza eminim. Daha canlı ve farklı renkler ile harika bir kombinasyon yapıp evinizin her köşesinde rahatça kullanabilirsiniz.

tig-isi-dekoratif-yapilisi-1 tig-isi-dekoratif-yapilisi-2 tig-isi-dekoratif-yapilisi-3 tig-isi-dekoratif-yapilisi-4 tig-isi-dekoratif-yapilisi-5 tig-isi-dekoratif-yapilisi-6 tig-isi-dekoratif-yapilisi-7 tig-isi-dekoratif-yapilisi-8 tig-isi-dekoratif-yapilisi-9

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ