Güller ile süslenmiş oval tığ işi paspas yapılışı şeması

Sponsor Bağlantılar

Örgüde tığ işi modelleri her zaman çok daha fazla tutulan, aranan ve sürekli olarak yapılan bir teknik. Her yazımızda mutlaka bahsettiğimiz gibi; tığ örnekleri diğer tekniklere göre mutlaka biraz daha kaliteli oluyor. İşlenen ilmekler o kadar teknik ve narin oluyorlar ki, ortaya çıkan çalışma da kendini bir o kadar güzel gösteriyor. Fakat her zaman bu şekilde çalışmayan hanımlar için de tığ ile örgü örmek biraz zor olsa gerek. Biraz örgü bilgisi ve şema okuma tecrübesi ile ortaya çıkarabileceğiniz işleri bir düşünün. Bu gibi durumlarda size en çok anlatımlı tığ işi modeller çok yardımcı olacaktır. Bazı anlatımlardaki terimleri bilmediğinizde de bu sefer önce o teknikleri öğrenmeniz gerek. Fakat yapılışı şeması ile verilen modeller çok daha kolay ve anlaşılır oluyor.

Tığ işi modelleri ile paspas

Aşağıda inceleyebileceğiniz oval tığ işi paspas yapılışı şeması olduğu için size oldukça kolaylık sağlayacak. Bu paspas diğerlerinden biraz daha farklı ve güzel görünüyor. Birincisi kare olarak örülmemiş, ikincisi desenleri örülüp bırakılmayarak üzerine işlenen güller ile çok daha güzel bir görüntü sağlanmış. Bu gibi paspasları evinizin her yerinde kullanamazsınız. En ideal yer banyo olacaktır. Fakat farklı yerlerde kullanabilecek bayanlar da mutlaka olacaktır.

Oval tığ işi paspas yapılışı ve şeması

Aşağıda oldukça kapsamlı bir şekilde hazırlanmış şemalar bulacaksınız. Her kısmın ayrı şeması mevcut. Bu da size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Farklı renkler kullanarak yapacağınız kombinasyonlar ile bu oval paspası evinizin her yerinde değerlendirebilirsiniz. Özellikle küçük odalar ve banyolar için oldukça ideal bir forma sahip. Sitede çok fazla bu gibi örneklere yer veriyoruz. Özellikle tığ işi modelleri araması ile her türden farklı ve çeşitte modelleri bulup inceleyebilirsiniz.

oval-tig-isi-paspas-yapilisi-1

Evinizin dekorasyonuna göre çok daha farklı tığ işi paspas modelleri yapabilirsiniz. Daha canlı ve sıcak renkler de bu paspas için oldukça hoş olacaktır. Kırmızı, turuncu gibi renkler evinizi renklendirerek hava katabilir.

oval-tig-isi-paspas-yapilisi-2

oval-tig-isi-paspas-yapilisi-3

oval-tig-isi-paspas-yapilisi-4

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ