Fare şeklinde şişle örgü bebek patik modeli yapılışı

Sponsor Bağlantılar

Günler günleri kovaladıkça her gün yeni ve farklı bir örgü modeli görmenin verdiği heyecan da bir başka oluyor. Tıp aşağıdaki örgü bebek patik modeli yapılışı gibi. Her zaman ördüğünüz, bir kaç yerine farklı dokunuşlar yaparak güzel model haline getirdiğiniz bebek patikleri, üzerilerine ekleyeceğiniz bir kaç küçük aksesuar ile çok farklı bir boyuta geçebiliyor. Bebeklerin yaşı biraz daha ilerleyip büyüdükçe bazı şeylerin farkına varmaya başlıyorlar. Üzerilerine giydikleri her hangi bir şeyi sevmediklerinde hemen çıkartıp atmaya başlayabilirler. Bu yüzden her zaman onların hoşuna gidecek, onları eğlendirecek ve giymekten ve görmekten zevk alacakları şeyler örmek iyi olacaktır. Bu fareli patik modeli bebeğinize oldukça şirin görünerek onu çok sevmesini sağlayacaktır.

Şişle örgü örmek tığa göre biraz daha zorlayıcı

Genellikle tığ işi patikler çok daha revaçta olmasına karşın, şişle patik modelleri de oldukça güzel ve şık oluyor. Fakat tığ gibi tek bir şeyle örülmemesi, 3-4 şişin bir araya gelmesiyle oluşturulan modeller olması bakımından zor olabiliyor. Siz isterseniz bu modelleri tığ ile de örebilirsiniz. Burada önemli olan patiğin modeli ve nasıl bir aksesuarla süslenmiş olması. Bu tekniği ve bu modeli düz patik modellerine de uygulayarak sizin çok sevdiğiniz modelleri farklı bir şekle sokabilirsiniz.

Şişle fare şeklinde bebek patik modeli yapılışı

Patik modelleri ile sitemizde çok fazla örnek var. Tabii ki sadece bebekler için değil sizler içinde bir çok örnek paylaştık. Bunların arasında çok hoşunuza gidecek ve adım adım nasıl yapacağınızı görebileceğiniz rengarenk ipler ile örülmüş resimli açıklamalı yeni tığ işi patik yapılışı mükemmel bir seçenek. Hem renk hem de model olarak oldukça hoşunuza gidecek.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ