Erkek çocuklar için pantolon dikimi

Sponsor Bağlantılar

Yaz ayları geldi çattı. Havaların yavaş yavaş ısınmasıyla beraber eğer sokak kültürü olan bir yerde yaşıyorsanız özellikle erkek çocuklarımız dışarıdan eve girmez. Ve her geldiklerinde de üsleri ve pantolonları mutlaka kirlenmiş olur. Bu yüzden onlar için bir kaç taneden fazla pantolon gerekebilir. Bunun için size erkek çocuklar için pantolon dikimi ile harika işler çıkartabileceğiniz, şemasıyla beraber verilen çok şık bir pantolon dikimi anlatımı paylaşacağım.

Örnek yine hazır mağaza pantolonu gibi harika bir model. Zaten pantolon kalıbına baktığınızda hemen nasıl yapıldığını çıkartacaksınız. Dik çizgili kumaş ile dikilen kısa pantolon çocukları daha spor gösteriyor. Renk renk bu kumaşlardan temin edip, çocukların farklı desende pantolon giymesini sağlayabilirsiniz. Her kirlendiğinde yıkanıp kurumasını beklemeden bu kolay dikiş tekniği ile oluşturulmuş pantolonları çocuklarınız sık sık değiştirerek rahatlıkla giyebilir. Sadece çizgili kumaş tercih etmeyin. İnce ve rengarenk kumaşlar ile de çok bu güzel dikiş tekniğini uygulayabilirsiniz.

Adım adım çocuklar için pantolon nasıl dikilir?

Bu sorunun cevabı çok basit. Aşağıdaki şemayı ve kare kare çekilmiş fotoğrafları incelediğinizde hiç zorlanmadan pantolon dikebilirsiniz. Rengarenk ve güzel işler çıkartmanız dileğiyle.

erkek-cocuk-pantolon-dikimi-2

erkek-cocuk-pantolon-dikimi-3

 

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ