En Yeni Örgü Zıbın Modelleri

Anne adaylarının kış aylarında bebeklerine ördükleri zıbınlar doğacak olan ve yeni doğmuş bebeklerini sıcak tutmaları için en çok tercih edilen ve örülen bebek giysileridir. Örgü zıbın modelleri bebeklerin doğduklarında en çok ihtiyacı olan ve kullanılacak olan ihtiyaçlarının arasında olan yer alıyor. Rengarenk yumuşacık iplerle örülen en yeni örgü zıbın modelleri bebekleri kışın ekstra soğuklardan korur ve sıcacık tutar. Evler her ne kadar sıcak da olsa bu örgü zıbınlar kullanılmakta. Kız bebeklerine pembe, pudra rengi, lila, mor, beyaz, turuncu ve pastel renkler kullanılırken erkek bebekler için ise mavi, yeşil, sarı, lacivert , krem, gri ve siyah renkleri kullanılır. Bebek zıbını ören anneler değişik zıbın modelleri örüp bebeklerine giydirebilirler. Bebeklerinin giyeceği kıyafete ve rengine göre örülüp giydirilen zıbınlar daha güzel ve sevimli görünmelerini sağlar.

Zıbınların Örülme Teknikleri Nelerdir?

En Yeni Örgü Zıbın Modellerini örmek için şiş ve istediğiniz renk ip kullanmak yeterlidir. Ayrıca bebek zıbınlarının anne adaylarının ve annelerin kendisinin örmesi hem emek verip istedikleri modeli örüp bebeklerine giydirmeleri hem de ekstra para harcamadan büyük bir keyifle bebeklerine giydireceklerdir. En Yeni Örgü Zıbın Modelleri tek renk ip ile örüleceği gibi renkli ve desenli iplerle de örülebilir. Örülecek olan zıbın için ip tercih edilirken akıllı iplerde en çok kullanılan ipler arasındadır.

Zıbın İçin Tercih Edilen Örgü İplerinin Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Örülecek zıbın için kullanılacak ip de çok önemlidir. Tüylenmeyen, yumuşak, pamuklu ve kaliteli örgü ipi kullanılması bebeğin sağlığı açısından önemlidir. Bu şekilde örülen örgü zıbın modelleri daha kullanışlı ve uzun ömürlü olacaktır. Annelerin bebeklerine ördükleri zıbınlar hazır alınan ürünlerden daha sağlıklı olup daha kullanışlıdır. Örülen bebek zıbınlarını süslemek ve daha sevimli görünmesi için değişik kombinler uygulanabilir. Ponpon, dantel süsleme, düğme, kurdele gibi süsler kullanılarak daha şık görünmesine sebep olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ