En Çok Tercih Edilen Örme Bebek Patikleri

Sponsor Bağlantılar

Bebeklerimiz bizim her şeyimiz. Onlara en ufak bir şey olsa hemen kendi canımızda hissederiz. Genel olarak bakıldığında bebekler en çok baş ve ayak kısımlarından üşüyorlar. Bu yüzden onların o küçük ayaklarına örme bebek patikleri örüp giydirmek ayaklarını sıcacık tutmak için yeterli olacak. Çorap ve ayaklı tulum gibi giysiler de biraz olsun sıcaklık verebilir fakat hiç bir şey aşağıdaki hiç görmediğiniz örgü bebek patikleri ve patik örnekleri kadar hem şirin ve güzel, hem de ayakları ısıtan bir şey kadar iyi olamaz. Bebeği olan anneler ve biraz da farklı olmak isteyip modayı takip edenler biraz da değişik ve farklı modeller görmek ve bunları örmek istiyorlar. Onlara da hak vermemek mümkün değil. Çünkü piyasadaki çoğu modeller birbirinin tekrarı olmaktan öte gidemiyorlar.

Örgü Bebek Patikleri Aksesuarlar İle Çok Daha Güzel

Ördüğünüz model ne kadar düz olursa olsun yapacağınız özel ve ufak dokunuşlar her şeyi bir anda değiştirebilir. Düz bir iple ördüğünüz bir modeli (bu tek renk bile olsa) küçük aksesuarlar tekdüzelikten çıkartıp en yeni ve farklı bebek patikleri kategorisine sokabilir. Bunlar büyüklü küçüklü düğmeler, çeşitli hayvan figürleri olabilir. Yeter ki eklediğiniz aksesuar ile patik uyumlu olsun.

Farklı Şekilde Örülen Bebek Patikleri  Şirin Ve Dikkat Çekici Olabilir

Farklılık yaratmak için aksesuar bana uymaz, çok basit derseniz aynı etkiyi ve farklılığı yakalamak için ördüğünüz modeli farklı örmeyi deneyebilirsiniz. Bu çok daha zor olabilir. Fakat sonuca ulaştığınızda aksesuarlı bir patik modelinden çok daha güzel ve modern bir görüntü yakaladığınızı göreceksiniz. Çünkü iple örülen aksesuarlar diğerlerine göre çok daha doğal duracak.

En Çok Tercih Edilen Örme Bebek Patikleri

Aşağıdaki galeride, hem aksesuarlarla desteklenmiş hem de iplerle farklı şekiller ve figürler verilmiş en çok tercih edilen örgü bebek patik örnekleri için harika örnekler inceleyebilirsiniz. Renkler, desenler, kullanılan aksesuarlar ve patiklerin şirinliği çok hoş. Aralarından sizin de zevkle örüp bebeğinize giydireceğiniz çok güzel modeller çıkartacağınıza eminim. Bir kaç modeli birbiri ile harmanlayarak yeni bir model de çıkartmanız mümkün.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ