El Örgüsü Bebek Patiği

Sponsor Bağlantılar

Benim bebeğim öyle her patiği giymez, tarz olsun, farklı olsun diyenler için çok renkli ve çok şık el örgüsü bebek patiği. Genellikle dümdüz ve sıradan örülen bebek patiği modelleri ile canınız sıkılmaya başladıysa bu model size ilaç gibi gelecektir. Sadece ön kısımdaki gülen yüz bile bu değişik patik modeli için oldukça tatmin edici bir görünüm. Artık o kadar fazla model ortaya çıkmaya başladı ki insanlar hangisini yapacağını şaşırdı. Fakat en çok tercih edilenler tabii ki her zaman farklı ve tasarım olanlar olacaktır. Bu gibi bebek patikleri her zaman diğer modellerin arasından sıyrılarak çok güzel ve hoş bir görünüm sağlayacaktır. Hem görünüm hem de kullanım açısından oldukça güzel görünen bu patikler soğuk kış günleri için bebeklerinizin ayağına çok güçlü bir koruma sağlayacaktır.

Her zaman söylediğimiz şeyler bu güzel patikler için uygulanmış ve geliştirilmeye açık bir şekilde sergilenmiş. Modele diyecek hiç bir lafımız yok tabii ki. Fakat yüz kısmına biraz daha fazla özenilmesi gerekir diye düşünüyoruz. Bu da sizin o güzel fikirlerinizi sergilemeniz için oldukça güzel bir fırsat. Çok farklı bebek patik modelleri paylaştığımız sitemizde bunun gibi yapılan oldukça şirin modeller bulmanız oldukça kolay.

Bebek patiği nasıl yapılır?

3,5 nolu şişlerle örmeye 46 ilmekle başlayıp 66 ya kadar arttırmaya devam edin. İşte örülmesi bu kadar basit ve kolay. Farklı renk kombinasyonları ile daha şık ve canlı hale getirebilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sitedeki diğer modeller de çok şık. Örneğin; bu güzel modeli ben daha önce hiç örmedim, bana resimli anlatım lazım derseniz, adım adım çok zarif bot şeklinde bebek patik yapılışı konusunda aynı buna benzer bir örneğin yapılışını resimli olarak bulabilirsiniz. Herkese bu patik gibi neşeli ve güzel günler.

örgü-bebek-patiği3

örgü-bebek-patiği2

örgü-bebek-patiği1

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ