Deniz Kızı Örgü Modeli

Sponsor Bağlantılar

İşte bu diyebileceğim harika bir örgü modeli. Farklı, yaratıcı ve hoş görünen, bebeğinize giydirdiğinizde onu çok daha tatlı ve güzel gösterecek örülmesi çok uzun sürmeyecek bir örgü modeli. Fotoğrafa baktığınız da nasıl da güzel duruyor değil mi. Görüntü olarak göze hoş gelmesinin yanında, henüz yeni doğmuş bebeğinizi sıcacık tutacak, onu üşütmeyecek bir çalışma. Başındaki taca ve üzerindeki kırmızı güller de çok güzel tamamlamış bu güzel modeli. Yeşil rengi çok güzel durmuş ama, siz yine de farklı renkler ile daha güzel kombinasyonlar yapabilirsiniz. Mavi tonlarını kullanarak bu güzel deniz kızının tam da deniz kadar güzel olduğunu ortaya çıkartabilirsiniz. Kuruk kısmını açık mavi, güllerin ve tacın olduğu kısmı da koyu mavi yaparak harika bir model ortaya çıkartabilirsiniz.

Yeni Doğan Kız Çocukları İçin Farklı Örgü Modelleri de Mevcut

Tabii ki bu model yalnızca bir örnek. İnternette çok farklı modeller de bulabilirsiniz. Örneğin bele kadar değil de göğüs hizasına kadar gelen, veya modelin üzerine kurdele işleyerek çok daha güzel hale getirilen modelleri görebilirsiniz.

Deniz Kızı Örgü Modelini Örebiliyorsanız Kendiniz Örün

Neden kendiniz örün diyorum, biraz araştırma yaptım gerçekten fiyatlar epey pahalı. 75 tl ile 200 tl arasında değişiyor. Siz kendi el beceriniz ve maharetiniz ile bu güzel modelini daha uygun fiyata örüp bebeğiniz için kullanabilirsiniz.

denizkizi

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ