Delikli bayan süveter modeli

Sponsor Bağlantılar

Bayan süveter modelleri serin ve ılık havalarda gömlek gibi ince giysilerin üzerine giyilmek üzere kullanılan çok pratik ve giy çıkart tarzında bir giysi. Çok küçük ve dar olması iç kısmına giydiğiniz gömleği buruşturup şeklinin bozulmasına neden olabilir. Bu yüzden bayanlar süveter alırken veya kendi süveter örneklerini tasarlarken biraz daha salaş ve bol olarak tasarlarlarsa çok daha kullanışlı olur. Aşağıda verdiğim örnek yeni ve bir o kadar farklı bayan süveter modeli. Modeli deniz dalgası gibi ve üzerindeki geniş delikler çok şık ve estetik.

Koltuk altlarının geniş ve aşağıya doğru salaş bir şekilde örülmesi az önce bahsettiğim sıkma olayının önüne geçmiş. Bu sayede gömleğin modelinde hiç bir bozulma olmamış. Renk olarak seçilen açık kahverengi, her renk gömlekle harika bir uyum içerisinde olacaktır. Örnekteki gömleğin modeli de yabana atılır cinsten değil. Yakası süveter ile beraber çok güzel uyum sağlamış. Siz de yakası böyle güzel gömekler ile ördüğünüz süveter modelini çok güzel kombinleyebilirsiniz.

Model o kadar güzel ki, sadece süveter olarak değil, bayan yelek modelleri içinde de direk olarak ilk onda olacak bir model. Süveter olarak ördükten sonra yelek modeli olarak da deneyebilirsiniz. İyi örgüler.

Bayan örgü süveter modeli

bayan-suveter-modeli-1 bayan-suveter-modeli-2 bayan-suveter-modeli-3 bayan-suveter-modeli-4 bayan-suveter-modeli-5 bayan-suveter-modeli-6

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ