Daha Önce Hiç Görmediğiniz Örgü Lif Modelleri

Sponsor Bağlantılar

Banyoların vazgeçilmezi, en çok tercih edilen örgü modeli ve sürekli bir model yeniliği ile hiç bir zaman popülaritesini kaybetmeyen ve yeni, farklı örgü desenleri ile örülen hiç görmediğiniz örgü lif modelleri bu konuda.  Bu örgü deseninin neden bu kadar tercih edildiğini hep merak etmişimdir. Düşündüğünüzde ise şu sonuca varıyorsunuz; küçük boyutlu, örülmesi pratik ve yeni desenleri ile kolay örülen örgü lifler olduğu için hanımlar bu kadar çok tercih ediyorlar. Bir giysi için uğraştığınız zamanın çok daha az bir kısmını harcayarak bu güzel modelleri örebilirsiniz. Özellikle el işlerine merak salıp yeni başlayan bayanları sıkmadan, bunaltmadan ve daha zevkli bir iş ortamı ile eğlenceli bir şekilde örgü örmelerini mümkün hale getiriyor. Çünkü her kadın çok sabırlı olmayabiliyor. Ancak elindeki işin güzel bir hal aldığını görürse bu güzel şeyleri örmeye devam edip kendisine bir hobi edinebilir.

Çok eğlenceli ve renkli örgü lif modelleri

Örgü denildiğinde akla sıkıcı ve soğuk renkler eşliğinde yapılan işler gelmesi normal. Kimse alınmasın ama eskiden ananeler ve babaanneler döneminde gri ve soluk renkler ile örgü modelleri biraz mattı. Günümüzde ise bu tamamen tersine döndü. Artık kadınlar da endüstriyel tasarımlar da işlerini çok daha renkli bir o kadar da eğlenceli hale getiriyorlar. Örneğin bizim de daha önce paylaştığımız bebek lif modelleri konusunu incelerseniz, çok şirin ve bir o kadar renkli çalışmaların olduğunu görebilirsiniz.

Farklılık açısından oldukça zengin örgü lif modelleri

Çok fazla model karşınıza çıkıyor ve artık aynı şeyleri görmekten bıktığınızı hissediyor olmalısınız. Aynı şeyler bu işi yapan kadınların ortak düşünceleri. Aynı şeyi örmek, sürekli aynı model ve tarzdan devam etmek elinizi hızlandırıp size zaman kazandırarak çok fazla iş yapmanızı sağlayabilir. Ama sizi körelten en büyük neden de budur. Bu yüzden vizyonunuzu genişleterek ilerlemelisiniz. Aşağıdaki galeride eminim çoğunu daha önce hiç görmediğiniz örgü lif modelleri inceleyeceksiniz. Bu modeller farklı işler ortaya çıkartmanız açısından size oldukça yardımcı olacak.

Bunları inceleyip daha fazla model görmek isterseniz ve daha önce inceleme fırsatı yakalayamadıysanız farklı ve güzel lif modelleri ile çeyizlerinizi şenlendirin konusunu mutlaka inceleyin.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ