Çok şirin ve kullanışlı keçeden cüzdan yapılışı

Sponsor Bağlantılar

Hayal gücünüz ile oluşturabileceğiniz şeylerin sınırı yok. Özellikle keçe çalışmaları anlatımlı modeller ile yapılan işler de ise eğer el beceriniz varsa hiç bir kısıtlama söz konusu değil. Gördüğünüz ve çok beğendiğiniz bir modeli anında kesip dikip oluşturabilirsiniz. Keçe ile yapılan herşey bu yüzden çok güzel oluyor. Rengarenk ve desenli keçeler ile aklınıza gelebilecek herşeyi kısa bir zaman içinde yapabiliyorsunuz. Bu örnekte de doğru parçaları ve renkleri birleştirerek nasıl şirin ve kullanışlı keçeden cüzdan yapılışını göreceksiniz.

O kadar güzel düşünülmüş ki. Bir kaç keçe parçası, bir iğne,bir kaç düğme ve doğru renk seçimi ile ortaya çıkartılabilecek en güzel keçeden cüzdan olmuş. Hem kendi kullanımınız için, hem çocuklarınız için veya sevdiğiniz birisine hediye vermek için düşünebileceğiniz şirin bir iş. Olay tamamen doğru parçaları doğru renkler ile bir araya getirmek. Gerisi sizin her zaman yaptığınız el becerinizi kullanmanızda.

keceden-cuzdan-yapilisi-1

Keçeden çalışmalar her şekilde yapılabilir

Sadece cüzdan olarak da kullanılmayabilir. Biraz daha büyüğünü çocuklarınız için kalem kutusu olarak da yapabilirsiniz. Çocuklarınızın severek kullanacağına eminim. Tasarıma yapılan ufak dokunuşlar da ince detayların ne kadar önemli olduğunun göstergesi. Bir kulak pamuğu yardımıyla yanak kısımlarına renkli allık ile küçük dokunuşlar yaparak bu şirin keçeden cüzdan çok daha güzel bir şekil alabilir. Modelin ana hatları ortaya çıktıktan sonra, her küçük ve isabetli hamle, çalışmanızı bambaşka bir boyuta getirecektir. Keçe ile yapılan çalışmaları uyguladığınız güzel günler dilerim.

Keçe ile çok şirin cüzdan yapılışı

 

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ